אריק אנדרה, יח"צ

הקומיקאי אריק אנדרה מגיע להופעה בישראל!

מנחה אנטי טוק-שואו כאוטי, סטנדפיסט מוקצן שמתפשט דווקא כשזה הכי לא מתאים ותמיד לוקח את הבדיחה רחוק מדי - אנחנו אוהבים את זה! אריק אנדרה מגיע להופעה בארץ. לפרטים

הוא חצי יהודי, חצי שחור ומאה אחוז מחוץ לדעתו - אריק אנדרה הוא יחיד במינו, כזה שאפשר לכנות באינספור שמות, ואף אחד מהם לא יבטא את את האנרגיה הקינטית / אבסורדית / אבסטרקטית שהוא מביא טוב יותר מ- "אנדי קאופמן של דור ה-Y".

הומור הגליץ' המבלבל שלו בולט בתכנית האירוח "המופע של אריק אנדרה" - מופת של טלוויזיה אנרכיסטית שצברה סלברטיז שהתאהבו בהומור החד פעמי שלו וסלברטיז שלעולם לא יחזרו להתארח שם לאחר הטראומה שחוו. ארבעת העונות של הסדרה כללו מגוון מחריד של התעללויות שונות ומגוונות באורחים, כולל עכברושים שפורצים דרך הרצפה, ספות מחושמלות ויותר מדי עירום גברי בהפתעה. העולם לא ראה עינויים מצחיקים כל כך מאז מערכוני האינקוויזיציה הספרדית של מונטי פייתון.

אנדרה הוא הדמות הבולטת כיום בתחום האנטי-סטנדאפ - קומיקאי קורע מצחוק שמנפץ את כל התפיסות המוקדמות  בנוגע לאיך מופע קומי אמור להיראות. המוצא המעורבב שלו ("אבא שלי מהאיטי, אמא שלי מניו יורק. נחשו מי מהם יהודי") מספק לאנדרה נקודת מבט ייחודית שהוא מנצל עבור הומור מוזר, תימהוני ולפעמים פשוט דבילי. עם מופע שמרגיש כמו על פטריות הזיה ואנרגיה תזזיתית שמתפרצת בהבזקים בהירים, ישנה תחושה שבאמת, אבל באמת - הכול יכול לקרות.

הכאוס הקומי שלו מתורגם למאות במות סטנדאפ ומערכונים מופרעים שהפכו אותו לתופעת קאלט ויראלית. מי שפספס אותו אונליין זכה לטעימה מעודנת ממנו בגלריית דמויות חביבות ותימהוניות בסדרות כמו "מרוששות", "אל תסמוך על הכלבה מדירה 23" והסדרה אהובת המבקרים "כשגבר פוגש אישה". זה לא סתם מרגיש קיצוני, הוא באמת רדיקלי וזה מה שהופך את אנדרה לכל כך מצחיק וכל כך לא צפוי. מי יודע,  אולי הוא אפילו יתפשט בפעם המי יודע כמה, או לכל הפחות ישבור את הבמה.

אז מתי ואיפה זה קורה?

תיאטרון גשר יום חמישי, 29.3.18 || דלתות: 20:00. מופע: 20:30. - סולד אאוט

נפתח מופע נוסף! -  יום חמישי 29.3 הופעת לייט-נייט || דלתות 22:30 ||מופע: 23:00