דקוטה ג'ונסון, צילום מסך

דקוטה ג'ונסון אצל פאלון: "אתה לא אמור לתת גם למרואיין לדבר?"

כוכבת "חמישים גוונים של אפור" הגיעה לתוכנית של ג'ימי פאלון שניסה לברר סוגיה חשובה בחייה, אבל פחות נתן לה לענות, דקוטה - לא נשארה חייבת. צפו

כוכבת "חמישים גוונים של אפור" הגיעה לתוכנית של ג'ימי פאלון, שם הוא ניסה לברר סוגייה מאוד בוערת ותמוהה - כיצד ייתכן שדקוטה רוססה על ידי בואש כבר שלוש פעמים בחייה? "כן זה גם מה שאני חושבת לעצמי בכל פעם שזה קורה", היא אמרה. הסיפור הולך ומסתבך ומערב: מוטל, יער, כלב, מיץ עגבניות, איש קבלה ועוד. איכשהו בסופו של דבר ג'ונסון שמה פרוסות עגבניה על גבו של הכלב שלה, קרה לכולנו מתישהו בחיים. הרגע המצחיק התרחש כשפאלון, שהיה כה נלהב כבר להבין את הסיפור פשוט לא נתן לה לשהשלים משפט, כשבסופו של דבר דקוטה אמרה לו: "אתה לא אמור לתת למרואיינים שלך גם לדבר?".

פאלון גם שאל את ג'ונסון על אותו הרגע המביך שחל בטקס גלובוס הזהב האחרון, בו ג'ניפר אניסטון נאמה ממש מול השולחן של אנג'לינה ג'ולי, אשר על פי השמועות הביאה לגירושים שלה אניסטון ובראד פיט. דקוטה נתפסה בעין העדשה בוחנת את תגובתה של ג'ולי לאניסטון והרשת לא נשארה אדישה, גם פאלון לא. 

דקוטה ג'ונסון בגלובוס הזהב
 

דקוטה ג'ונסון בגלובוס הזהב צילום מסך

 

"כולם הסכלו על אנג'לינה לראות איך היא תגיב!" אמרה ג'ונסון ואז הוסיפה אבל למען האמת לא נראה לי שבכלל הסתכלתי עליה, אם תסתכל מקרוב תוכל לראות שהמבט שלי בזווית". אח"כ ג'ונסון סיפרה שלמען האמת אנג'לינה-אניסטון פחות עניינו אותה והיא דווקא הייתה הכי נלהבת לראות את הילדים מ"stranger things", אותם ניסתה לצלם בסתר, סיפור שמהר מאוד יצא מהקשר. 

 דקוטה ג'ונסון

דקוטה ג'ונסון(גטי אימג'ס )