אביב גפן, יח"צ

אביב גפן: "ביבי הפעיל את הפצצה הכי מפחידה - פצצת השנאה"

בהופעתו של אביב גפן אמש, הזמר שידוע בדעותיו הפוליטיות שיתף את קהלו במסר חשוב: "ביבי לא אשם, מי שבחר בו אשם". ויש לו גם דעה ברורה על חוק המרכולים, צפו

בהופעתו של אביב גפן אמש הביע הזמר (כהרגלו) גם את עמדותיו הפוליטיות עם ביקורת חריפה כנגד ראש הממשלה בנימין נתניהו ושר הפנים אריה דרעי. גפן אמר בהופעתו כך: "אני זוכר שעד 95 עוד הייתה כאן תקווה, אבל באמת, מגיע הרבה ריספק וכבוד לביבי", פתח גפן במונולוג בעל כיוון מפתיע, "הוא כריזמטי, חכם, רהוט אבל אותי מעצבן שהוא תמיד אשם, ביבי לא אשם, מי שבחר בו אשם. כל אחד יכול לרוץ נכון? זו טיבה של דמוקרטיה". אחר כך הוסיף: "דעתי האישית כאדם ואזרח היא שביבי הפעיל את הפצצה הכי מרושעת ומפחידה בעולם – פצצת השנאה. הוא הפעיל פצצה שלא מפעילים שזה לפלג ולשנוא והוא הפעיל את השנאה בישראל, מ"הערבים נוהרים", מזרחים אשכנזים עניים ועשירים, הוא פילג, ועד כה הוא ניצח, אלא אם כן אנחנו נבחר אחרת כי שוב – ביבי לא אשם, מי שבחר בו אשם ולכן האשמה עלינו".

בהמשך הביע גם דעה על "חוק המרכולים", שכחילוני שגר בעיר תל אביב לא קשה לנחש מה היא הייתה וכך גפן אמר: "כל הקונספט של הדת ושחילונים צריכים לכבד דתיים ודתיים צריכים לכבד חילונים עבד די יפה ובנימוס עד עכשיו, וכמו שאנחנו לא נוסעים עם מכונית בשבת בבני ברק או אוכלים חזיר מול העיניים שלהם ומכבדים את הבחירות שלהם – כך גם הם צריכים לכבד אותנו. אני מכבד את הדתיים והמסורתיים אבל אסור לתת שייכפו את האמונה שלהם עלינו החילונים, שרוצים ישראל חילונית וזו זכותנו המלאה. אז אני מבקש מהשר אריה דרעי שלפני שהוא סוגר את הסופר שלי בעיר, ואם הוא יכול גם לא לגנוב שזה טיפה יותר חמור, אז... אל תקחו עצות אף פעם מגנבים"

שר הפנים אריה דרעי בראיון לחדשות עשר, ארכיון
 

שר הפנים אריה דרעי בראיון לחדשות עשר ( חדשות עשר)

 

אז מה דעתכם? שתפו אותנו בתגובות