הכירו את יורם לוינשטיין, המורה למשחק שגילה את השחקנים בישראל

יורם לוינשטיין מנהל כבר כמעט 30 שנה את אחד מבתי הספר למשחק הכי מוכרים בארץ. עכשיו הוא פותח את בית הספר, ואת הלב, בפני המצלמה

שמו של יורם לוינשטיין הולך לפניו בתחום המשחק בארץ כבר שלושה עשורים, מאז הקים את בית הספר למשחק. עם שחרורו מהצבא התקבל לוינשטיין ללימודי משחק באוניברסיטת תל אביב, אותם סיים בהצלחה. למרות זאת, הוא בחר לחצות מהר את הקווים ולהפוך למורה עצמאי. השמועה על מורה העתיד האלמוני פשטה די מהר במוסדות המובילים בתחום.

הכישרון המתפרץ והתשוקה לפתוח בית ספר משלו לא כל כך הסתדרו באותם ימים עם מצב העובר ושב של יורם. אפשר להירגע, היום יש כסף. למרות זאת, בעל הבית לא השתגע. להיפך, הוא העדיף להשאיר את בית הספר שלו במקום התל-אביבי שבו החיים הכי רחוקים ממשחק ופוזות - שכונת התקווה.

לכתבות נוספות:

הכירו את הבחורה הישראלית שעקפה את גל גדות

מה קרה כשטל פרידמן ודובי פנדה נדירים נפגשו?

שליטה נשית: הסרטים הכי רווחיים של 2017

גם מחוץ לשעות העובדה אל תבנו על איזה סבא מתנשא שיושב במגדל השן. אצל לוינשטיין האצבע קלה על השלט קלה בדיוק כמו אצל כל טיניג'ייר ישראלי ממוצע. בין אם אתם רובצים בבית מול ריאליטי מזדמן, או מעדיפים ערב מעונב בתיאטרון, סביר להניח שליורם לוינשטיין יהיה חלק בהנאה שלכם.

 יורם לוינשטיין
 

יורם לוינשטיין( צילום מסך)

 

יש שעלולים להתבלבל במראה החיצוני הנינוח ולהתרפקות על העבר להטעות אותם. גם לשחקנים מוכחים בתעשיה כמו ניב סולטן, עמית פרקש ודניאל מורשת, יורם לוינשטיין עשה בית ספר.

אם עוד לא הבנתם אז בתיאטרון החיים של יורם לוינשטיין מתגברים על כל קושי באמצעות עבודה סזיפית בסטודיו למשחק. פשוט כמה שזה קשה. ובכלל, כדאי שתזרמו עם הטוטאליות שהמנהל הותיק מנחיל לתלמידיו. מי יודע, אולי עוד תגלו שהפתגם האימהי: "החיים הם לא משחק" לא בהכרח תופס במציאות.