חיפושית מקורית: רינגו סטאר יגיע להופעה בישראל!

רינגו סטאר, מתופף להקת הביטלס המיתולוגית, ומי שהיה שותף לכתיבת חלק חשוב מלהיטי הענק של הביטלס , יגיע לישראל להופעה כחלק מסיבוב ההופעות האירופאי שלו

רינגו סטאר, מתופף להקת הביטלס המיתולוגית, ומי שהיה שותף לכתיבת חלק חשוב מלהיטי הענק של הביטלס , יגיע לישראל להופעה  ב- 23 ביוני 2018 בהיכל מנורה מבטחים  כחלק מסיבוב ההופעות האירופאי שלו "Give More Love" , בהפקה של שמואל צמח בע"מ - יואב צמח בשיתוף עם אריה כדורי. את סטאר מלווה להקת ה-  All Starr הכוללת את  הגיטריסט קולין היי  (סולן הלהקה האוסטרלית Men at work) , גרהאם גולדמן (גיטרה בס-  היה חבר בלהקת הרוק הבריטית 10cc) סטיב לוקת'ר (גיטרה- אחד מנגני ההפקות הגדולים בהיסטוריה וגיטריסט להקת הרוק Toto  ) גרג רולי  (קלידים- הקים יחד עם קרלוס סנטנה את ההרכב "סנטנה" ), וורן האם (כלי הקשה, וסקסופון   Bloodrock  וגרג ביסונט (מתופף).

ההופעות של סטאר כוללות את השירים של להקת הביטלס המיתולוגית לצד שירים מאלבומים שהוציא לאחר פירוק הלהקה כמעט בכל אחד מאלבומי הביטלס, סטאר היה זמר מוביל באחד מהשירים ובין היתר זכורים מאד  השירים Good night , , I Wanna Be Your Man   With A Little Help From My Friends, ו-Yellow Submarine . כמו כן הוא כתב, הלחין ושר את Don't pass me by  ו-  Octopus's Garden והשתתף בכתיבת השירים What goes on  ו- Flying.  יצויין כי אחד מסולו התופים הראשונים במוזיקת הרוק היה שייך לרינגו סטאר בשיר The end , מתוך האלבום Abbey Road.

 רינגו
 

רינגו צילום: 

RS SCOTT ROBERT RITCHIE

 

מכירת כרטיסים מוקדמת  תחל ביום שלישי 2.1.18.  מכירת הכרטיסים לקהל הרחב תחל ביום ב-4.1.18 בשעה 09.00.