מגל גדות ועד נועה קירל: אנשי השנה בבידור הישראלי

נועה קירל, ליאור אשכנזי, עומר אדם, אמיר פרישר גוטמן ז"ל וגל גדות: אלה הם אנשי השנה בבידור הישראלי, אותם בחרה תוכנית "הרדאר"

הרבה דברים קרו השנה בתעשיית הבידור כאן בארץ, ובאמת שהיה קשה לבחור מיהם האנשים שעבורם 2017 הייתה קצת יותר מיוחדת מהשאר. ובכל זאת, הנה הטופ פייב שלנו.

5. נועה קירל

הצעירה שעד השנה נחשבה סנסציה בעיקר בקרב ילדות עד גיל 14, הצליחה לשבור את המיתוסים ולפרוץ ללב המיינסטרים. היא כבשה את פסגות המצעדים בגלגלצ, השיקה בושם על שמה וכעת מגיעה למסכים עם סדרה חדשה המבוססת על חייה. הצעירה החרוצה הזו מנהלת קריירה בלוח זמנים צפוף ואינטנסיבי, לצד לימודי התיכון וכעת יש לה גם תפקיד חדש בתור שופטת בריאליטי החדש "ישראל גוט טאלנט".

 נועה קירל
 

נועה קירל פזית גואטה

 

4. ליאור אשכנזי 

סרטו המצליח של הבמאי שמוליק מעוז, "פוקסטרוז", יצר הדים הודות לשרת התרבות מירי רגב שטענה שהסרט מבזה את סמלי ישראל, זאת על אף שהודתה שלא צפתה בו. ליאור אשכנזי עמד במרכז הסערה כאשר יצא נגדה ונגד ההערות הכוללניות והמשמיצות שלה וחטף על זה לא מעט טוקבקים ואפילו איומים עליו ועל משפחתו.

לקראת טקס פרסי אופיר, ובמטרה להימנע מדרמות נוספות, הוחלט שלא להזמין את מירי רגב לאירוע, שם קטף הסרט את מרבית הפרסים הנחשקים. בהמשך נחל הסרט הצלחה מעבר לים, שם זכה בפרס אריה הכסף וכולנו מחזיקים אצבעות למועמדות בפרס הסרט הזר באוסקר, שם הסרט הגיע בינתיים לתשיעייה הסופית.

ליאור אשכנזי
 

ליאור אשכנזי מתוך הסרט פוקסטרוט

 

3. עומר אדם

זו בהחלט הייתה השנה המשמעותית בקריירה של עומר אדם. הזמר הים תיכוני מיצב את עצמו היטב מעל כולם כזמר הכי רווחי בישראל בשנה האחרונה. הסכום שקיבל על הפסטיגל שבר שיאים. על פי ההערכות: כמליון ומאתיים אלף שקלים. אלבומו האחרון, "אחרי כל השנים", זכה לאלבום פלטינה משולש וליותר מ- 110 מיליון הורדות והשמעות. אדם גם זכה לאחרונה להוביל קמפיין אופנה יוקרתי.

אם כל זה לא מספיק, ארבעת המופעים האחרונים שלו בהיכל מנורה מבטחים גרמו לקריסת אתרי ההזמנות והוא הצליח למכור כ- 12,000 כרטיסים לכל אחד מהמופעים הללו. לקינוח השנה המוצלחת, עומר אדם גם סימן וי על דואט עם המלך הבלתי מעורער של המוסיקה הישראלית, שלמה ארצי. השילוב המפתיע אולי גרר מעט ביקורות אבל זה לא מפריע לכל תחנות הרדיו להשמיע אותו ללא הפסקה.

 עומר אדם
 

עומר אדם( אורית פניני)

 

2. אמיר פרישר גוטמן

מדינה שלמה התפללה לנס שני שיציל את הזמר והבמאי, במשך 24 שעות דרמטיות שבסופן הגיעה הידיעה על מותו.

גוטמן תיעד את השנה האחרונה של חייו לסדרה "מחוברים", בה מתואר תהליך ההחלמה וההתאוששות שלו מטיפולי הכימותרפיה שעוד יובהר בבית המשפט אם היו מוצדקים או לא.

ביולי האחרון הוא בחר לציין את חגיגות השנה להבראה שלו, יום ההולדת החדש שלו כך הוא קרא לזה, בסופ"ש קסום, מוקף בחבריו, שבמהלכו התרחשה הטרגדיה האמיתית - הוא ניסה להציל את אחייניתו הקטנה, שחר וטבע.

 אמיר פרישר גוטמן
 

אמיר פרישר גוטמן רפי דלויה

 

1. גל גדות

ב-2017 גל גדות הפכה רשמית לישראלית הכי מצליחה בהוליווד. עם שם תואר שכבר הפך מזוהה רק איתה - וונדרוומן היא אחת הנשים הכי מסוקרות בשנה האחרונה, גל גדות הופיעה על שערי המגזינים הנחשקים, צעדה על השטיחים האדומים בכל העולם, התארחה תוכניות האירוח הנחשבות וכמובן הנחתה את סאטרדיי נייט לייב. גל גדות היא הכוכבת הטרייה של הוליווד ואנחנו הכנו לכם את סיכום השנה הכי משמעותית בקריירה שלה.

גל גדות
 

גל גדות( גטי אימג')