האם מאט דיימון ייחתך החוצה מהסרט "אושן'ז 8"?

הסרט החדש, שיהווה המשך לסדרת סרטי האקשן הפופולרית, כולל הופעה של מאט דיימון בתפקיד אורח - אבל כעת, עקב התבטאויות שלו, קראו רבבות צופים לערוך אותו החוצה

אחד הסרטים היותר מדוברים של הקיץ הבא הוא אושן'ז 8. זהו ריבוט נשי וסרט המשך לסדרת הסרטים המצליחה אושן'ז 11, 12 ו-13, רק שהפעם נבחרת הקרימינלים של ג'ורג' קלוני ובראד פיט תורכב מנשים בלבד - כמו ריהאנה, קייט בלאנשט וסנדרה בולוק.

כוכבת הסרט היא אחותו של דני אושן, קלוני, שהולכת בעקבותיו ובעזרת כמה חברות טובות, מתכננת שוד נועז בערב הגאלה של מוזיאון המטרופוליטן בניו יורק.

בקאסט המקורי הופיע גם מאט דיימון, שאמור להופיע גם בסרט החדש בתפקיד אורח קטנטן, ולמרות שהקטע הזה כבר צולם, יכול מאד להיות שהוא יישאר על רצפת חדר העריכה. למה?

יותר מ-30 אלף בני אדם חתמו בימים האחרונים על עצומה שקוראת להדיח את דיימון מהסרט, בעקבות כמה התבטאויות בעייתיות שלו בהקשר לפרשת ההטרדות המיניות של המפיק הארווי ויינשטיין. בראיון לרשת ABC דיימון התייחס למעשים שמיוחסים לווינשטיין, איתו הוא עבד במשך שנים, ואמר שיש לבחון כל מקרה לגופו "כי יש הבדל בין לטפוח למישהי על הישבן לבין לאנוס או לתקוף מינית ילדים".

מאט דיימון על הסט של "סאברביקון"

מאט דיימון על הסט של "סאברביקון" (רויטרס )