טינדריסטים - שירה קוריאל, סטודיו

אהבת אמת בטינדר? ההצגה שתכניס אתכם אל עולם הדייטינג של ימינו

סיסטם עאלי מגיעים לכולי עלמא, דרמת הכלא המצליחה חוזרת וגם: ההצגה שבודקת: האם באמת ניתן למצוא אהבת אמת בעולם הווירטואלי? • כל ההמלצות לבילוי השבועמוזיקה:  "סיסטם עאלי"  במופע מיוחד לרגל השקת הדסטארט עבור האלבום החדש

מתי: 26.12, 21:00

איפה: כולי עלמא, תל-אביב

"סיסטם עאלי" הוא הרכב מוזיקלי יחיד מסוגו, המורכב מתשעה מוזיקאים ומוזיקאיות הפועלים יחד כעשר שנים. מאז היווסדו בשנת 2007 במרכז הנוער של עמותת סדאקה-רעות בשכונת עג'מי ביפו,

הלהקה יוצרת בארבע שפות: עברית, ערבית, רוסית ואנגלית. מאז, תוך התמדה נחושה בפיתוח של פעילות קהילתית וחינוכית בעיקר בדרום-ת״א, יפו, בת-ים וחולון, צמחה "סיסטם עאלי" להיות מנוע תרבותי רב-גוני ויוצא דופן לבניית קהילה ושינוי חברתי.

במקביל ליצירת מוזיקה מקורית ייחודית ופורצת דרך, ההרכב מופיע ברחבי הארץ בפסטיבלים, מסיבות רחוב, אירועי קהילה, עם דגש מיוחד על הופעות בערים מעורבות.
 

תוך הפעילות התרבותית הדו-לאומית והרב-לשונית של הלהקה, נולד ארגון ששורשיו נטועים עמוק בקהילות בהן הוא פועל. הצוות האמנותי-חינוכי של "סיסטם עאלי" מעורב בבתי ספר, מועדוניות, מתנ״סים ומרכזים קהילתיים, ויוזם שיתופי פעולה עם עמותות, עיריות ויוצרות ויוצרים מכל רחבי הארץ.
 

ההופעה תהווה את יריית הפתיחה להעלאת הדסטארט עבור האלבום החדש.

** הכניסה חופשית **

 סיסטם עאלי
 

סיסטם עאלי צילום: דן בן ארי

 


 תיאטרון: אנסמבל אספמיה מציג: "טינדריסטים"

מתי: מופע בכורה: 26.12

איפה: בית ציוני אמריקה, תל-אביב

מסע מלא הומור וקצת כאב אל תוך עולם הדייטים של ימינו. ארבעה שחקנים-יוצרים בגילאי ה-30 לחייהם יחלקו עם הקהל את הסודות, את הפחדים וגם – את רגעי האושר ששזורים בתוך המסע הזה, במופע שבנוי ממונולוגים ומסצנות שמספקות הצצה אל תוך הרומנטיקה המוזרה והמנוכרת שמתפתחת מאחורי המקלדת והאפליקציות. האם באמת ניתן למצוא אהבת אמת בעולם הווירטואלי?
 

כתיבה: שירה עדן | בימוי: דליה שימקו

שחקנים ויוצרים שותפים: איציק גולן, שירה קוריאל, אסף מור, שירה עדן

מופעים נוספים:

17 בינואר בשעה 21:00 בקן הקוקיה, רחוב נעם 3, יפו

31 בינואר בשעה 20:00 בדיזי פרישדון, דיזנגוף 121, תל אביב

11 בפברואר בשעה 22:30 בביר גארדן, ריינס 2, תל אביב

20 בפברואר בשעה 20:00, דיזי פרישדון, דיזנגוף 121, תל אביב

מחיר: 120₪ (הנחות לסטודנטים וגימלאים)

כרטיסים ניתן לרכוש כאן

 טינדריסטים - שירה קוריאל

טינדריסטים - שירה קוריאל( צילום: יח"צ)

 
 טינדריסטים
 

טינדריסטים, שירה עדן

 


 תערוכה:  בין לבין / In-Between: גלריה פריסקופ חוגגת 20 שנות פעילות

מתי: פתיחה: 28.12, נעילה: 15.01

איפה: גלריה פריסקופ, בן יהודה 176, תל-אביב

"בין לבין" הינה תערוכה החותמת 20 שנות פעילות מגוונת, ענֵפה וניסיונית בתחומי היצירה השונים הקיימים בארץ, ופותחת דלת לעשור השלישי לפעילותה של הגלריה, עשור בו טכנולוגיות וחומרים חדשים משפיעים על השדה הרעיוני והמעשי של היוצרים ופותחים פתח לדיון בדבר העשייה וביטוייה העתידיים.
 

במסגרת ציון 20 שנות לפעילותה של גלריה "פריסקופ" הוזמנו 85 יוצרים מתחומים שונים שהציגו בגלריה לאורך השנים להכין עבודה בגודל 20 סמ"ר, כמספר שנות הפעילות של הגלריה, המשקפת את עשייתם ועניינם כיוצרים פעילים בשדה המקומי.

בעבודות המוצגות בתערוכה מייצגות את המקום בו שדה העיצוב נמצא כיום ומשקפות ביטויים של הגלים השונים וכיצד הם משתלבים זה בזה באופנים שונים לאור ההתפתחויות הטכנולוגיות, התרבותיות והחברתיות של התקופה.
 

 נילי לנדאו, מלח, חמר שחור שרוף ל 1240 מעלות, 2017
 

נילי לנדאו, מלח, חמר שחור שרוף ל 1240 מעלות, 2017 צילום: נילי לנדאו

 


טלוויזיה: וונטורת חוזרת לעונה חמישית

מתי ואיפה: 25.12, כל הפרקים ב-XTRAVOD

וונטוורת'" ("Wentworth") של רשת Foxtel, חברת Fremantle והיוצרים דיוויד האנם, פיטר מקטיי ולארה רדולוביץ' (ששיתפו פעולה באופרת הסבון המצליחה "שכנים שכנים"), היא אחת הדרמות המצליחות, המדוברות ועטורות השבחים שיצאו מאוסטרליה בשנים האחרונות.

מעריציה של הסדרה האוסטרלית האיקונית "Prisoner", שפרצה את גבולות הז'אנר לפני שלושה עשורים, זוכרים בוודאי את בי סמית' כמלכה הקשוחה והעשויה ללא חת ששלטה בכלא הנשים "וונטוורת'" ביד ברזל. אבל מי היתה בי לפני שהגיעה לכלא? איך הפכה הרעיה והאם מהפרברים למנהיגה הבלתי מעורערת של בית הסוהר? "וונטוורת'" חושפת את הדינמיקה הנשית בעולם ללא גברים וכיצד הישרדות תחת תנאים מאתגרים יכולה לשנות את אלה שעובדים וחיים מאחורי הסורגים.

אחרי שהותירה את הצופים והמעריצים בהלם בסוף העונה שעברה, עלילת העונה החמישית של "וונטוורת'" נפתחת ימים ספורים לאחר הרצח של בי על ידי ג'ואן פרגוסון, אירוע שמשפיע על כל עובדי ואסירות המתקן. מנהלת הכלא, ורה בנט, מתמודדת עם מתקפה מצד שירות בתי הסוהר וכעת כשוויל מושעה היא נאלצת לסמוך על הסגן שלה, ג'ייק, מבלי לדעת שהוא נתון לשליטתה של ג'ואן. קאז, המנהיגה החדשה של הכלא, עומדת בפני האתגר להחזיר את הסדר על כנו בקרב האסירות מוכות הטראומה, בעוד שסוניה מעדיפה להתמקד במשפט הקרב שלה ואדישה לכל המתרחש סביבה. דורין מתקשה להתמודד עם הפרידה מבנה ובומר תומכת במקסין במאבק שלה בסרטן השד. מחוץ לכתלי "וונטוורת'", פרנקי צריכה להיות זו שתבשר לאלי את החדשות הטרגיות על בי.


 במה: "אבא אני יוצאת עם ערבי, אמא אני לסבית"

מתי: 25.12, 20:30
איפה: צוותא 2, תל-אביב

בתור לגניקולוג, אנה ויובל, שתי נשים זרות, שנגזר עליהן להלחם עם כל מה ומי שהן מכירות, מתוודות, נחשפות, נזכרות וחולקות ללא ידיעתן גורל משותף במסדרונות של קופת החולים.  

שחקניות יוצרות: יעלי רוזנבליט ושחר כספי

מחיר: 50₪

כרטיסים ופרטים נוספים ניתן למצוא כאן