התמונה שהוכיחה: דסטין הופמן הטריד מינית שחקנית בברודוויי

שחקנית בשם קתרין רוזטר סיפרה לאתר "הוליווד ריפורטר" על העבודה לצד דסטין הופמן, שהפך ממודל לחיקוי למטריד קבוע שלה, לטענתה - ופרסמה תמונה אחת ששווה אלף מלים

לאחר שדסטין הופמן הואשם על ידי סופרת, לפני כחמישה שבועות, כי הטריד אותה מינית כשהיתה בת 17, מגיעה היום (שישי) עדות מפורטת נוספת נגדו.

אשה בשם קתרין רוזטר, ששיחקה לצד הופמן בברודוויי בהצגה "מותו של סוכן", ומספרת בטור ארוך ומפורט לאתר The Hollywood reporter על התנהגות בלתי הולמת מצד השחקן המפורסם במשך שנים רבות.

רוזטר כתבה: "בהתחלה, לאחר שנבחרתי לשחק במחזה, הופמן לקח אותי לארוחה איתו ועם אשתו והתקשר לאמי לספר לה שאהיה בברודוויי. הייתי מוקסמת. הוא היה הגיבור שלי... שלושה ימים לאחר מכן עצרנו במלון שלו בדרך לחזרות, והוא ביקש שאגרד לו בגב. כך עשיתי, החדרנית נכנסה וכמעט התעלפה, והוא צחק 'עכשיו יש לנו את החדר במלון שלנו'. זו היתה ההתחלה של חוויה הרסנית ומחרידה בידיו, תרתי משמע, של אחד המודלים שלי לחיקוי".

דסטין הופמן. סירב להתייחס לדברים
 

דסטין הופמן. סירב להתייחס לדברים(מתוך הסרט)

בין הדברים שעברה רוזטר, לדבריה: "לילה אחד בשיקאגו, הרגשתי את ידו מתחת לתחתוניי ובין ירכיי. ניסיתי להעיף אותה משם. זה קרה כמעט בכל הצגה, 6-8 פעמים בשבוע. לא הייתי יכולה להעיר לו כי הייתי מחוברת למיקרופון. הוא הפך יותר ויותר אגרסיבי, לילה אחד הוא התחיל לתקוע את אצבעותיו... והפך יותר ויותר אגרסיבי. נטשתי את ההצגה ונכנסתי לדכאונות. איך האדם שנלחם עבורי לקבל את התפקיד והחמיא לי, שהזניק את הקריירה שלי, הפך לאחד שמנצל מינית? האם טעיתי במשהו?

"התפיסות נמשכו", כתבה רוזטר, "במסיבות אחרי הצגות, בכל פעם שצילמו אותנו יחד, הוא היה תופס לי בחזה רגע לפני התמונה - כדי לא להיות מצולם כך. רק שמכיוון שזה עוד לא היה עידן הצילום הדיגיטלי, פעם אחת יצאה תמונה שכזו, בה רואים אותו תופס לי בחזה. הנה אני בתמונה הזו, עם חיוך גדול וזרוע שמתכוננת להעיף אותו משם. באותו רגע, נראה כאילו השלמתי עם המעשה שלו. מעולם לא השלמתי".

נציגיו של הופמן סירבו להתייחס לדברים, בפני ההוליווד ריפורטר.