מירי מסיקה, גורן ליובונצ'יץ

מירי מסיקה העלתה פוסט מההפגנה והרשת זועמת

"לחשוב שהייתי בא פעם להופעות שלך, "אני לא משלמת יותר גרוש עבור ההופעות שלך": מירי מסיקה העלתה פוסט מההפגנה נגד 'חוק ההמלצות' וספגה אש מקהל מעריציה. לכל הפרטים

כמו אלפי ישראלים רבים אחרים, גם מירי מסיקה צעדה אמש בהפגנה בשדרות רוטשילד נגד "חוק ההמלצות" ואף העלתה לעמוד הפייסבוק שלה פוסט בנושא, אבל מה הבעיה? שמסיקה כנראה שכחה שבישראל של 2017 להביע דעה פוליטית זה מעשה מסוכן אשר לו השלכות רבות וקשות וכעת היא סופגת את האש הצפויה והרותחת בדמות תגובות זועמות מחלק מקהל מעריציה, שנראה כי התאכזב כל כך מדעותיה הפוליטית עד כי הכריז שיפסיק לשמוע את המוזיקה שלה.

 

"לחשוב שהייתי בא פעם להופעות שלך, "אני לא משלמת יותר גרוש עבור ההופעות שלך", "הרסת לעצמך ואיבדת הרבה קהל היום", "שכחת שהתפקיד שלך הוא רק לשיר" ועוד רבים ו"טובים" הם רק חלק מהתגובות שקיבלה על הפוסט, אז מה היה כתובה שם?

 

 

"איבדת הרבה קהל עכשיו"(צילום מסך-)

בפוסט כתבה מסיקה כך: "היום צעדתי עם אבא שלי בשדרות רוטשילד ,אבא שלי שלימד אותי מה היא ערכיות , מה היא יושרה . שנטע בי את אהבת הארץ הזו ואת המחוייבות להילחם עליה. הקשר בין הון לשילטון משרת אנשים כמוני,אני אמן מאוד אהוב ( גם על מיליונירים וגם על אנשי ציבור) הכי קל היה לי פשוט לשבת בבית ולא לעשות דבר.אבל אותי חינכו שיש דברים שהם יותר גדולים וחשובים מהאינטרס האישי שלי ומכסף..אולי אשלח את ראש הממשלה שלנו וחבריו הטובים לסדנת חינוך מחדש אצל משה וירדנה מסיקה.."

 

וכאמור, התגובות הנזעמות לא אחרו לבוא.

 

הפוסט המלא בפייסבוק:

 

  • תגיות: