זה מה שיש ועם זה ננצח, צילום מסך -

האח הגדול VIP: הסוף קרוב, די ג'יי תן בראש

הדיירים מקבלים שיחות לא מרגשות מהבית, סטלה מדגימה כמה חשוב לשים מסקרה עמידה במים, לילדה של נירו קוראים פיצה ואיציק ומושיק רוקחים את להיט הקיץ הבא • סיכום פרק 11

מי הזיז את הקתרזיס שלי?
רגע לפני הסוף, באח הגדול פותחים מבערים אחוריים עם טלפונים מהאמהות והילדים, אבל עדיין שום דבר לא זז. בכל תוכנית ריאליטי לקראת הסוף יש רגע נהדר בשביל הצופה; כשכל המתמודדים כבר מותשים מאסטרטגיות, משימות, חיכוכים, בדידות וטירוף דעת - ההפקה מביאה את המשפחות שלהם וזו בדיוק הדחיפה הקטנה שכל קנה רצוץ צריך, ואז המתמודדים קורסים לתוך ערימה מנוזלת של עצמם ואילו אנו מתרגשים יחד איתם, מזילים דמעה ומנשנשים מהדוריטוס שמצאנו על הספה.

 

אבל לא זה היה המצב אמש. המשפחות התקשרו "לאח הגדול קול", תוך כדי שהם בתוך הבית, ואמנם נרשמה התרגשות קלה אך עדיין הנרקסיסזם הבסיסי של המתמודדים ניצח. כך למשל איציק שאל את ילדיו אם להמשיך איך שהוא, אם 'אוהבים את זה', מוטי ניסה להבין מבתו מה חושבים בחוץ על האיזון העדין שבין החיקויים שהוא עושה לבין האישיות שלו ונירו, ובכן השיחה של נירו עם אמא שלו הייתה מרגשת כמו שיחות שלי עם ועד הבית כשאני מאחרת לעבודה, אולי קצת פחות.

 

כן אמא, אנחנו אצלך בליל הסדר
 

כן אמא, אנחנו אצלך בליל הסדר(צילום מסך -)

על רגישות ומסקרה עמידה במים

אז שוב ראינו את מוטי מתרגש מלדבר עם בן/בת משפחה שזה בערך סיכום כל התכנים הלא שמעון פרסיים שלו בעונה, שיר דיברה עם הבעל אלרואי (באנטיקליימקס מוחלט, אם יורשה לי), ואילו סטלה, החליטה לקחת אליה את מושכות הקליימקס והתפרקה לרסיסים כשדיברה עם בעלה, כולל שטפונות של מסקרה שטרם נראו כאלה באיזורינו. וכך גילינו על סטלה ארבעה דברים: בטלפון יש לה רגשות, היא נשואה, היא לא משתמשת במסקרה עמידה במים וגם: היא "קמה כל בוקר עם חיוך ומאירה את המדינה" למקרה שלא שמתם לב. כך לפחות טוען הבעל המסתורי.


היה יפה גם שכשהדיירים הבינו שמשפחתם בחוץ הם לא שקלו לרגע לשבור את המשימה ולצאת אליהם, כי הם חייבים תקציב מותרות ל-24 השעות שנשארו בבית, הרי איך אפשר לצאת לגמר בלי איזו פשטידת כמהין בתנור?


אבל בכל זאת כן היו שם כמה רגעים:
- אחרי כל הקולאז'ים המרהיבים עם התינוקת בת השנתיים של איציק, היה מפתיע לגלות שיש לו גם שני ילדים עם רישיון נהיגה.


- היה גם מפתיע לגלות שקוראים להם גבגבון וצפלול.


- היה מפתיע שלאחיות של סתיו קוראים אולגה וקטיה, סתם לא באמת.

 

- היה מלהיב לגלות שנירו קורא לבת שלו פיצה כי היא אוהבת פיצה, מזל שהיא לא אוהבת פסטה עם שמנת ופטריות.

 

קמה כל בוקר עם חיוך
 

קמה כל בוקר עם חיוך(צילום מסך -)

שיחות עם טוקבקיסטים

כחלק מהמשימה התמודדו הדיירים עם דעות הקהל הרווחות ולהלן התוצאות - סיכום השיחה לשיר: תשתחררי קצת, (חוץ מפלוצים). תגובת שיר: זאת האישיות שלי. אני מקווה שקיבלת את המענה שרצית. לחצי 1.


סיכום השיחה למושיק: אתה פראייר, איציק לא חבר, עושה בך כרצונו. תגובת מושיק: הולך לאיציק ואומר לו: "איציק, אל תבקש ממני יותר דברים, גם לא לגלגל לך סיגריות". (רגע, למה מושיק היה מגלגל לאיציק סיגריות וכמה פרייסלס היה הפרצוף העצוב של איציק? - התשובות בפרק הבא).


סיכום השיחה לנירו: יש מחקרים שמראים שילד להורים חד מיניים מפותח יותר רגשית ושכלית. תגובת נירו: לא הייתה פה כוונת משורר, לפעמים הוא רק משורר. נסיך כזה, למה אני לא פיצה למה?


סיכום השיחה לסטלה: לא היית אמורה להעצים נשים? תגובת סטלה: אני לא יכולה להעצים נשים סתומות.

 

סיכום השיחה לסתיו: סטלה מוציאה את הרע שבך ושולטת בך. סטלה עושה לסתיו עם השפתיים: "זה ממש לא נכון" תגובת סתיו: "זה ממש לא נכון".


סיכום השיחה לאיציק: אתה בריון שמפחיד את כולם בבית. תגובת איציק: "זה המסע שלי".

 

זה המסע שלו
 

זה המסע שלו(צילום מסך -)

אה הייתה גם הדחה

סתיו ומוטי מודחים, מעניין מאוד? לא. אכפת מאוד? פחות. מה יהיה בגמר? נירו מול שיר. לצלילי איזה להיט נרקוד הקיץ? "להיות בדכאון, וואלק זה אסור, די ג'יי, תן בראש" מבית היוצר של איציק ומושיק. מי אמר שלא יצא מהעונה הזאת כלום?

 

נשתמע
 

נשתמע(צילום מסך -)

נקודות לשימור

 

נירו לאיציק: "בסך הכל אתה בן אדם טוב, לפעמים טיפש". איציק: "כן"

 

נירו לא מסתיר את האמת מהילדים: "אני פה עם שיר ואיציק בעבודה"

 

מושיק: "אתה יכול להביא לי עוגיות עבאדי ומשמש?" חברים, נמצא הנשנוש האולטימטיבי לקיץ

 

מוטי: "יש רגעים שבא לי לעשות איזה קטע, הצופים מתענגים על זה", מתענגים זאת המילה

 

סטלה: "תביאו לי פאקינג מפית כבר!" נסיכה גם כשהיא בוכה

 

סטלה לסתיו: "אני צריכה חיבוק אבל מגבר" נסיכה #2

 

שיר: "אני נכנסת, שמה כרית בדלת הזאת, כרית בדלת הזאת", לא הבנתי על מה מדובר אבל זה בדיוק מה שאני עושה כשיש ג'וקים בבית.