הגרוק התקשר, תובע על זכויות יוצרים, צילום מסך -

האח הגדול VIP: למה סטלה שונאת נשים במחזור?

סתיו סוף סוף מגלה את אם הדרקונים שבו, סטלה מאבדת את העשתונות בגלל טמפון, שיר מאבדת שליטה ומושיק מנסה ללמוד איך להיות גבר • סיכום פרק 8

הרבה דברים משתנים בבית האח הגדול: ראשית, לאח הגדול נמאס מהאחים הקטנים המפונקים והסנקציות בדרך, שנית, נירו הוא פחות שעיר לעזאזל וצריך לראות אם זה עדיין יהיה מעניין, שלישית - איציק ונטלי עטיה הופרדו כך שנותר רק לחכות לראות האם איציק יתבלבל שוב וימצא עצמו שוכב על רתם בטעות כבר בלילה הראשון ולבסוף: הרחיקו את בנותיכם מסטלה.

 

על כבוד וקוקסינלים

אבל עוד משהו שקרה אתמול זה שסוף סוף סתיו-חאליסי-סטרשקו חשף את אם הדרקונים הפנימית שבו. אחרי שכל הזמן מסך שקיבלנו ממנו היה קאט ווק פה ושירבוב שובב שם - הנה אנו מקבלים גם מנות גדושות של הדבר הזה שנקרא אישיות.

 

אז נכון שנירו היה עד כה ספק האישיות הראשי של הבית אבל לא תזיק לנו איזו התערננות קלה וסטרשקו הוא התפוזינה של הבית. כך למשל, בעוד שאיציק ישב עם מושיק והסביר לו באופן מלומד איך להיות יותר שייח טורקי ונסיך פרסי ממשרת עותמני, יותר ערימת טסטוסטורון מבן אדם אכפתי ונדיב, סתיו הגיע להצלה ברגע האחרון והכריז על דברי איציק כשטויות שיש להטיל בספק, "זה שאתה טוב לב לא עושה אותך פחות גבר", אמר למושיק המבולבל, אך איציק מיד ניסה לקחת את ההגה על מוחו של מושיק בחזרה, והסביר לסתיו שלהבדיל מכוכב הלכת הפרום ונטול החוקים שממנו הוא בא, בפלאקה שממנה הם מגיעים יש ערך רב לכבוד, וכבוד, מתברר, יכול לבוא רק אם אתה מתנהג כמו איציק זוהר.

 

אבל סתיו לא התבלבל ומיד הציע את הטיעון שגרם לשני המכובדים להתכווץ עם כבודם שבמקומו מונח - "ומה יגידו המעריצים שלך על זה שאתה חבר של קוקסינל כמוני?" צ'ינג צ'ינג צ'ינג, התביעה נחה, סדר בבית המשפט! אך כרגיל, איציק מיד שלף את תותחי רטוריקת הערס האהובים עליי - "מה קשור, זה לא אומר, חוץ מזה אתה אידיוט שלא יודע כלום ואין לך ניסיון חיים כי לא פשטת את הרגל אף פעם". כן, בחיים על פי איציק, פשיטת רגל היא דווקא הוכחה מוחצת לחוכמת חיים.

 

רגע אז גבר אמיתי מכין קפה ואוהב קוקסינלים?
 

רגע אז גבר אמיתי מכין קפה ואוהב קוקסינלים? (צילום מסך -)

חתונה אדומה

אבל סתיו הוא לא רק קוקסינל דרקונים קסום, הוא גם, לצערי, חבר של סטלה משום מה. וכשהם ביחד הם יוצרים עיסה דביקה של מרמור ורשע אשר לא נעים לחזות בה. לאורך כל הפרקים האחרונים תהיתי לעצמי - מי זאת הגרוק הזאת על הכורסא בצד ליד כולם? מה היא עושה חוץ מלהיות מוזת העבר היקרה של גוטייה, וגם, סתם שאלה של לא מוזה תמימה שכמוני, מה ההצלחה הגדולה בלהיות מוזה חולפת של מישהו אחר שבעצם הצליח בגדול?.. ואיפה הוא עכשיו סטלה? גוטייה החבר הטוב, כשאת כאן לבדך נאבקת בעטיפות טמפונים מרושעות?


סטלה, דוגמנית העבר, באופן נורא מפליא, מקרי ויד גורלי, לא יכולה לסבול דווקא את שתי הצעירות החטובות של הבית. תבינו, פשוט בתור דוגמנית נורא קשה לה להבין ולקבל את ההתעסקות שלהן במראה. ובכלל, מישהי מהן העזה לקבל מחזור - ולהוכיח בלי בושה את הויטליות הנשית הפועמת שבה, כמה חסרת התחשבות ומטונפת אפשר להיות??

 

סטלה מחליטה שלא בבית ספרה ובאקט מקסים ומחמם את הלב החליטה לבצע בשיר לינץ' דמים מול כולם, תרתי משמע: "את במחזור נכון? אני יודעת שזאת את!" השארת את העטיפה של הטמפון על הרצפה וזה כי את דוגמנית טיפשה בלי שכל בראש שיש לה רק איפור וביוץ ויופי ועתיד זוהר שלם לפניה, ותו לא! יותר המכשפה הרעה ושלגיה מזה - אין.

 

לא שילוב טוב
 

לא שילוב טוב(צילום מסך -)

אז נכון, סטלה מלאה בתוכן עשיר, הרבה יותר משיר, כך היא מוכיחה שוב ושוב כאשר היא מכלה את הזמן המסך שלה באכילה, ישיבה, הישענות, נמנום, אכילה, בהייה ממורמרת/ ריקה ונשנוש. ועוד גרוע מזה, אם נכונה השמועה, מתברר שהאישה שצווחה על אחיותה הנשים בזעם: "מי כאן במחזור??" כבלנית מוטרפת במקווה במאה שערים, היא אותה האישה שכתבה ספר על העצמה נשית, האירוניה מעולם לא היתה יפה יותר.

 

תתפלאי סטלה, אבל לא מספיק להיות שמנה ולהגיד "אני שמנה איזה יופי" בשביל להיות אישה מועצמת ומעצימה, צריך גם להיות בן אדם בין לבין. תבררי עם גוטייה אם הוא מרשה לך.

 

אילוסטרציה של אישה מעצימה ומפרגנת
 

אילוסטרציה של אישה מעצימה ומפרגנת(צילום מסך -)

על פרידה ותשוקה

מה שמוביל אותנו לרתם, שהיא בינתיים היחידה שיכולה לטעון לכתר המעט שחוק של העצמה נשית, כך למשל בעוד היא ושיר משזפות את עצמן בבריכה, נירו משזף את עינייו ברתם ושיר. רתם שמעוניינת במחמאות, לא מחכה שההר יבוא למוחמד ומאלצת את נירו להחמיא לה על "הלחמניות שלה", ונירו עושה מיד את המוטל עליו, "כן יש לך תחת יפה ורגליים יפות, הייתי מצייר את שתיכן ככה", הוא אומר, "ואיך היית קורא לתמונה הזו, במילה אחת?" מאתגרת רתם את נירו למחמאה מסכמת ומזוקקת - "הקופות" מנחית נירו את ההרמה במגרש שלו וזוכה בכל הקופה ובהערצתי הנצחית.


זוכרים שנטלי אמרה שהיא רוצה להיות מועמדת להדחה כדי להרגיש את הקהל? אז זה עבד! היא אכן הרגישה את הקהל אבל לא לפני שהרגישה ארוכות את גופו של איציק בפרידה המינית ביותר בתולדות הדחות האח הגדול. מי מאתנו לא חשש לרגע שהשניים הולכים לעשות מול עיננו חפוז פרידה מהיר? מי מאתנו לא דמיין איך הוא פותח מלון עם איציק זוהר וחי למעלה בפנטהוז עם טינקרבל ושבעת הגמדים? ומי מאתנו לא התרשם מכישורי הבכי המהירים של נטלי שהוכיחה אתמול, שוב, שהיא שולפת הדמעות הזריזה ביותר במערב?

 

נשק אותי כאילו יש לנו מערכת יחסים סאדו מאזוכיסטית!
 

נשק אותי כאילו יש לנו מערכת יחסים סאדו מאזוכיסטית!(צילום מסך -)

אז כך אחרי רצף הדחה נשי מעניין (אריאנה, קטיה, נטלי), שיר ממשיכה לעמוד איתנה, בעודה מותקפת שוב ללא סיבה מספיק טובה על ידי אישה גדולה, מבוגרת יותר ומאויימת למוות מהגוש האסתטי המהודק שהיא. אבל בנימה זו, נמליץ לשיר לא להחזיק את עצמה איתנה חזק מידי כי אז זה דברים עלולים להשתחרר ללא אזהרה מוקדמת.. נכון, אמש גילינו שגם ישבני פילאטיס מחוטבים מפליצים וזה ידידיי, היה גולת הכותרת האמיתית והמסכמת של הפרק.

 

נקודות לשימור:


סתיו על שיר 1: "איזה רצח אופי עושים לה? אין שום אופי לרצוח", למה אתה קטנוני?


סתיו על שיר 2: "אין לה יכולות דיבור אבל יש לה יכולות איפור", חרוזים זה הדבר החם הבא


איציק למושיק: "אתה מתנהג כמו בל בוי", אולי הוא יכול לעבוד במלון שלך ושל נטלי?


סטלה על שיר: "היא מדברת על צבועים? בוגדת!!" סטלה לוקחת קשה


נירו עדיין צופה בנשיונל ג'יאוגרפיק: "הקופים בבעיה פה, זה כבר לא אותו כלוב"

 

זכרו ילדים - אל תתאמצו חזק מידי..
 

זכרו ילדים - אל תתאמצו חזק מידי..(צילום מסך -)