לורין היל ביטלה ההופעה בארץ: "לא רוצה לקפח את מעריציי הפלסטינים"

אחרי הלחצים הפרו-פלסטיניים המאסיבים, הזמרת החליטה לבטל את הופעתה בישראל, שלושה ימים בלבד לפני המועד, "רציתי להופיע גם באיזור הפלסטיני ושהנוכחות שלי תבטא פיוס ושלום, אך זה בלתי אפשרי"

לורין היל הודיעה סופית כי היא מבטלת את הופעתה בארץ שהייתה אמורה להתקיים ביום חמישי הקרוב.במייל הרשמי ששלחה בדבר הביטול כתבה הזמרת כך: "כשקבעתי לבוא להופיע בישראל הכוונה שלי הייתה להופיע גם בתל אביב וגם ברמאללה, אבל לצערי מתברר כי להעלות הופעה בטריטוריה הפלסטינית ובמקביל גם בישראל זה אתגר גדול מאוד", היא אומרת, "אני מאוד רציתי לבוא ולהופיע באיזור זה של העולם אך באותו הזמן חשוב לי לא להעביר מסר שגוי למעריציי הפלסטינים. לכן - החלטתי לבטל את הופעתי הקרובה בישראל ולחפש דרך אחרת להביא את המוזיקה שלי לכל מעריציי באיזור. מי ייתן ושיוויון, פתיחות וריפוי יגיעו לאזורכם ולכל האנשים בו, למען פיתרון ופיוס. בכבוד, גברת לורין היל".

 

לעוד כתבות שאולי יעניינו אתכם:

מדהים: חיות לבקניות מוכיחות שהן לא פחות יפות!

צפו: 10 פוסטרים של סרטים שהיו נועזים מידי והוחרמו

 

בימים האחרונים פעילים פרו-פלסטינים הציפו את חשבון הפייסבוק של הזמרת בתמונות מזעזעות מהמלחמה בעזה, תמונות של עצב וקיפוח - כל התמונות המוכרות. אבל כנראה שהיל לא עשויה מהחומר של רובי וויליאמס והיא החליטה לבטל את הופעתה למרות הנזק הכלכלי הכרוך בכך וגם עוגמת הנפש שתיגרם ל-10,000 הצופים הפוטנציאליים בפארק בראשון.