נטלי קילס ובעלה, צילום מסך -

השופטת המשפילה מ"אקס פקטור" מתנצלת: "דברים יצאו משליטה"

אחרי שהשפילה בשידור חי את ג'ו אירווין וקראה לו דוחה ומעורר בחילה, נטלי קילס החליטה שהגיע הזמן להתנצל: "ג'ו אני מקווה שאתה תסלח לי ומאחלת לך רק טוב". הכנסו לכל הפרטים

לפני ארבעה ימים (ראשון) התרחשה שערוריית הבריונות המדוברת בשידור חי, כאשר צמד השופטים בתחרות הכשרונות "אקס פקטור" בניו זילנד, נטלי קילס ווילי מון השפילו עד עפר מתמודד. שני השופטים (שהם גם בעל ואישה), ממש לא אהבו את הביצוע של ג'ו אירווין ולא חסכו ממנו הסברים. "מחריד אותי כמה שאתה מנסה להעתיק את הסגנון של בעלי", אמרה קילס למתמודד ההמום, "מהשיער עד לחליפה - אתה בדיחה מהלכת ועושה לי בחילה". בעקבות הביקורת הקשה שני השופטים פוטרו לאלתר מהתוכנית, עכשיו הם מתנצלים.

 

לעוד כתבות שאולי יעניינו אתכם:

10 הסצינות הכי רומנטיות בקולנוע
צפו: התמונות הכי מדהימות שצולמו באייפון

 

נטלי קילס כתבה היום בחשבון הטוויטר שלה כך: "הרבה קורה מאחורי הקלעים של תוכנית ריאליטי ומה שאתם רואים על המסך זה לא בהכרח כל הסיפור. התוכנית רצתה אותי כשופטת בשביל התשוקה והדרמטיות שלי, עודדו אותי להיות בוטה ודברים יצאו מכלל שליטה", היא אומרת וגם שולחת התנצלות אל עבר ג'ו אירווין - "ג'ו - אני מקווה שאתה סלחת לי ומאחלת לך רק טוב". ומסיימת ב- "תהיו טבעיים, לא קונבנציונליים, תהיו עצמכם!"