דקוטה ג'ונסון בפרמיירה של 50 גוונים של אפור , גטי אימג'ס/אימג'בנק

איך דקוטה ג'ונסון התכוננה לסצנות הסקס ב-"50 גוונים של אפור"?

השחקנית חושפת בראיון מיוחד מה משך אותה לגלם את אנסטסיה, איך הייתה הכימיה עם דורנן, הרי הוא "מיסטר גריי" וגם: מה היא חשבה על החדר האדום כשראתה אותו לראשונה? צפו

65 מיליון קוראים (ובעיקר קוראות) בלעו בשקיקה את סיפורי המיטה של המיליונר מצליח והסטודנטית לספרות, ועכשיו הן כבר לא צריכות לפנטז כי הדמויות מקבלות חיים על המסך. הסרט יצא לאקרנים באופן סמלי ביום האהבה ועורר מהומה לא קטנה, עם עשרות אלפי כרטיסים שנמכרו מראש ותורים משתרכים מחוץ להקרנות.

עוד כתבות שאולי יעניינו אתכם:

10 הסצינות הכי רומנטיות בקולנוע

מ"הכל עובר חביבי" ועד לשירי מימון - קיצור תולדות הקדם אירוזיון

כוכבת הסרט, דקוטה ג'ונסון, מספרת על הצילומים בראיון מיוחד ל- "bazaar". "נמשכתי מאוד לסיפור האהבה האפל והמעוות הזה, שיש בו מיניות כל כך שונה ומקורית, אני חושבת שזאת גם הסיבה שאנשים כל כך מתעניינים בסרט", היא אומרת.

אז איך שברה את הקרח עם ג'יימי דורנן? "צילמנו את הסרט ופשוט התנהגנו כמו אידיוטים רוב הזמן, הרגשתי נוח לידו נורא מהר, את כל סצנות הסקס צילמנו רק בסוף הסרט אז הרגשתי מאוד בטוחה ושאני יכולה לסמוך עליו". היא מספרת. ומה חשבה כשראתה לראשונה את החדר האדום? "החדר האדום כל כך מטורף, לא ראיתי אותו עד שבאמת צילמנו שם את בסצנה וזה אחד הסטים הכי יפים שאי פעם ראיתי."