"שיער": עוז זהבי וחן אמסלם במסיבה הכי טובה בעיר

המחזמר ההיפי קם לתחייה עם הרבה סקס, סמים וכוכבים לוהטים - מה עוד במת הקאמרי צריכה? ויש גם עירום ליתר ביטחון • ביקורת

הסיפור של "שיער" מספר על קלוד, בחור תמים שבדרך להתגייס לצבא האמריקאי פוגש חבורת היפים מתריסים שמשכנעת אותו למרוד בממסד ולסרב להיהרג במדינה שעד הרגע לא שמע את שמה. קלוד (דן שפירא) מתאהב בשילה (חן אמסלם) ואת התפקיד הראשי של ברגר, מנהיג חבורת ההיפים, משחק עוז זהבי.


אימה גדולה רבצה עליי עם הידיעה שאני הולכת למחזמר "שיער". אני ומחזות זמר זה כמו אני באוטובוס עם חבורת ילדות בגיל ההתבגרות עם גשר בשיניים ואייפון ביד - זה עושה יותר מידי רעש וזה מעיק עליי. לדאבוני הייתי במופע מסוים על חתולים כשאלו היו בארץ, וכל חששותיי התגשמו שם ואפילו יותר. החתולים רצו על הבמה, גרגרו בפראות, שקשקו את הזנב ושרו בפאתוס אינסופי אל האופק המדומה, הם נעצבו והתרגשו - אך הלב שלי נותר קר ומשועמם כגלידריה בחורף.

 

עוד כתבות שאולי יענייינו אתכם:

מדהים: הכוכבים הגדולים כיצירת אמנות

פדופיליה או אמנות: סיה שוב מאתגרת את הצופים

 

 

 

עוז זהבי • מנהיג ההיפים
 

עוז זהבי • מנהיג ההיפים(בוצ'צ'ו)

שנכנסתי בשערי הקאמרי בבואי לצפות ב"שיער", אמרתי לעצמי, "אין מה לעשות, זה מסיכוני המקצוע, אח"כ תקני לעצמך קפה ומאפה ותשכחי מכל מה שקרה". אבל ראו זה פלא ואפילו נס - נהניתי מכל רגע. המופע התחיל מיד, בלי בילד אפ מיותר של רגשות נסערים, ותוך כמה דקות כבר התרוצצו מול עיניי עשרות שחקנים בריקודים, שירים ואנרגיה מתפרצת שיכולה להלוות לכור האטומי.


העיבוד המחודש ל"שיער" הוא בעצם מסיבה אחת גדולה מופרעת, 10 דקות לתוך ההופעה כבר שרו אליי ברגש על דנה החמודה שלא קיבלה אף פעם ז--, והחוויה המתקנת למחזמר החתולי תוקנה. השחקנים נבחרו היטב, עם כריזמה בכמויות, הרקדנים היו מוכשרים, הקצב היה מעולה וזה אפילו הצליח להיות רענן עד כמה שאפשר, כמחזמר היפי על פיס אנד לאב בעולם בו כרגע השלום היחיד נמצא בשיר של פאר טסי.