לפחות את יפה, צילום מסך -

האח הגדול - "יש פה שלוש בנות ושני בנים שמתים לעשות אותי"

שי חי ממשיך עם קונגרס ההעלבות שלו, עומרי הולך לישון ברגע האמת, ושי מיקה מחליטה שנמאס לה • טור האח הגדול, התור של מיכל

והפעם, התור של מיכל:

נתחיל בסיפור אישי עצוב: כשהייתי קטנה רציתי להתחפש בפורים לנסיכה, או מלכה, או פיה, או מש"קית ת"ש, אבל לאמא שלי היו רעיונות פמיניסטיים/ משונים אחרים וכך בהיותי בת 5 מצאתי את עצמי מחופשת לליצן העצוב פיירו. אמש קורין גדעון הוכיחה לי שאין ליצנים עצובים, יש אמהות ומלבישות שעושות מה שבא להן (סתם אמא, כבר סלחתי).

טראומות מהעבר
 

טראומות מהעבר(צילום מסך -)

מסיבת הקיא של עליסה

הפרק נפתח באיך לא - עוד קונגרס פוגעני מבית היוצר של שי חי, שוב מסיבת תה/קיא כשהפעם המשימה תפחה למימדים מדאיגים ועל המשתתפים לשתות ליטר מיצי אנשובי או בושם עם לימון ודברים נוספים בסגנון. כמובן שלאחר הקוקטיל המטריף חייבים גם קינוח ויש עוגות ווסאבי ואנשובי, כאשר כאמור - האח הגדול הוא סאדיסט רציני ודעו לכם שכל ילד שאתם מתעללים בו בבית הספר עלול לגדול להיות איש שפוקד עליכם ברמקול אחרי 20 שנה לשתות מיץ דגים. אבל סאדיסט לא פחות הוא שי חי, שלא ממצמץ (אולי כי אין לו ריסים?) והוא אוהב להגיד דברים מעליבים לאנשים; שי חי כמובן לא כזה שיוותר על הזדמנות להעליב את חבריו והוא מסביר לאורחים במסיבת התה למה בחר בכל אחד מהם: "אתה לוזר, אתה לוזר, אתה אפס, את בלונדינית ואני שונא בלונדיניות". סה"כ עד כה נשמע כמו כל ליל סדר בחיק משפחה.

החברים הלוזרים מתחילים במשימה, משתנקים, מקיאים, שותים את הקיא שלהם ומזכירים לנו ריאליטי איכותי מהו. בינתיים שי חי מתפוצץ מאנדרופינים וטירוף - "אין דבר כזה לוותר! אני יאכל גם חרא! אתה תשתה את הקיא שלך" ושאר דברי טירוף. בשלב מסויים כשכולם כבר בוכים ומיואשים וברור שאת המשימה הזאת אי אפשר לנצח, הם מחליטים לוותר ואילו שי חי, שאחד מתחביביו כאמור זה לצפות באנשים סובלים, כמעט בוכה מרוב עצבות. אבל אני חייבת לציין שכל הדבר הזה היה שווה הכל בשביל רגע השיחה האלמותי הנ"ל עם ברק:

שי חי: "זה לא נגמר עד שהאישה השמנה לא שרה!"

ברק: "מי? מי אתה רוצה שתשיר?"

 

"לעזאזל הם רוצים להפסיק לסבול"(צילום מסך -)

מייקי

ומקונגרס פוגעני אחד של שי חי לפסטיבל העלבות אחר - פינתו של שי חי: "כל האמת בפרצוף". שוב כולם ניצבים בחיל ורעדה ("רק אל תעליב אותי רק אל תעליב אותי" על ריפיט בליבם) ושי חי חושף את מועמדיו להדחה: את עומרי הוא מעמיד להדחה כי הוא גם אלפא מייל וזה בלתי נסבל עבורו, אבל ההסבר הרשמי הוא שהוא מעמיד את עמרי כי והוא ויתר במשימה למרות שעושה את עצמו חזק, בלה בלה, ניצחון, הרמת ידיים, עוצמה, כוח. ואז הוא מעמיד גם את "אחיו הקטן" מייקי, כי מייקי ויתר במשימה ולא היה מודע לעוצמות שלו. אח"כ בשיחת נפש בקרוואן שי חי יסביר למייקי שהוא יותר חזק מרמבו והרקולס ושמשון הגיבור אבל כל זה מסתבר, מתגמד ונעלם כשהוא מוותר על משימה מטופשת במשחק מטופש.

גבר אמיתי
 

גבר אמיתי(צילום מסך -)

מחומש רומנטי


עמרי ניצב במרכזו של מתומן אהבים בו כולם רק רוצים להתחכך בו, רצוי בלי בגדים. במסיבת הסילבסטר שמתקיימת במתחם הזמן (כי נכון שאין זמן באח הגדול אבל יש לוח שנה, רק לועזי, בתוך זמן שהוא זמני ולא נחשב, או בקיצור - צריך להשקות באלכוהול את מחומש האהבה ולייצר קצת אקשן). ואכן שי מיקה רוצה להיות ליד עמרי שרוצה להיות ליד עומר שרוצה להיות ליד הכובע שלה. בינתיים דודו מנצל את ההילולה וממשיך להתנהג כמו הסרוגייט הכי פולשני בעולם ולזרוק את שי על עמרי בכל רגע נתון.

בסופו של דבר עמרי עושה מה שכל גבר עושה כשיותר מידי בנות יפות רוצות אותו - הולך לישון. שתיים רבות - השלישית מנצחת, היי מיטה! שי מיקה מתחרפנת מהמהלך המתסכל של עמרי והיא ועומר יוצאת לשיחת בנות שיכורה סטייל "כל הגברים תחתים (ציטוט מדוייק) כולם על הזין שלי!", כולנו הרי היינו שם, אם איי רייט ליידיס אור אם איי רייט?

תזרקי אותוווווווו
 

תזרקי אותוווווווו(צילום מסך -)

הדחה

להפקה אין כוח יותר לשמוע את "היהודים אכלו לי ושתו לי" של סלים ומוציאה אותו ראשון כשבסוף נשארים ראש בראש שי חי ועומר אבל שי חי הוא ביצת הזהב של האח הגדול ושום הפקה לא באמת תאפשר לו לצאת עכשיו אז מסתבר שעומר מודחת. שזה גם הגיוני האמת, כי עומר שברה את קוד הנשים שאני זוכרת במעורפל מהתיכון והוא: אם את הסתכלת על בחור ראשונה הוא שלך לעד, גם אם הוא בכלל לא רוצה. אז כאמור עומר עשתה את הנו נו נו הגדול - פלרטטה עם עמרי ו"בגדה" בשי מיקה (וגם באיזה בחור אלמוני שלכאורה מחכה לה בבית) והעם אמר את דברו, העם וארז טל: "עומר איזה קטע אמרת שתישארי אחרי כל הדחה אבל הנה את בחוץ LOL!"

אבל אל תדאגו לאגו של עומר כי מיד היא מקבלת את מתנת החלומות המושלמת של כל נרקסיסט- סרטון שכל כולו עליה, מה עשתה ואיך היא נראתה וכך היא מתמלאת באושר ושוכחת מכל הצרות. הסוף.

שונאת מצלמות
 

שונאת מצלמות(צילום מסך -)

רגעים לציטוט:

שי חי: "אי לכך ובהתאם." בהתאם לזאת! לזאת! בבקשה תסיים פעם אחת את המשפט

ברק לשי חי: "אם אתה גברי אתה שותה את הכל" ואם הוא נשי? הוא שם את זה בחזיה?

שי לקסניה: "מצאתי חבר", חבל שאתם עדיין לא חברים טובים מספיק כדי שתדבר אליה בלשון נקבה

עמרי: "אני לא יכול לראות את שי כמאהבת שלי", התקשרו מ"יומן הנעל האדומה", אומרים שהתבלבלת בתוכנית

גילי לקסניה: "לכי למטבח, כאילו לא בקטע של לבשל", סוף מעשה - באישה כנועה תחילה

דודו לעמרי: "אני אוהב להיות הנאמן שלך". עמרי, את דודו אתה רואה כמאהב נאמן?

ארז לקורין: "זה יחמם אותך קצת לסגור את ההצבעה באפליקציה?" מנחה וג'נטלמן

ארז לקורין: "נתת לה את המיקרופון! זה התפקיד שלי", בפרק הבא - ארז לומד לחלוק את הצעצועים שלו עם אחרים.