שקט היום במכוני הכושר בארץ, צילום מסך -

הישרדות 8: מסיבת פיג'מות בכיתה ו' על חוף הים

הישרדות שבה אלינו אמש ולמרות שלא היינו מוכנים - יצאנו לדרך. אז חוץ מהרבה מסת שריר (הבנים) וביקיני (נחשו) מה עוד היה שם? • מיכל קליינברג, ביקורת

להחליף לווידיאו

קרולינה למקה

עונת הלפידים, פסלונים ותחתונים חזרה למסך בפעם השמינית בליהוק שלעת עתה נראה די מבטיח. הבנים: חבורה של הרי אדם, פרסומת מהלכת למשקאות חלבון ומכוני כושר ויריקה בפנים לכל גבר עם מסת שריר של בן אדם נורמלי. הבנות - אותה יריקה רק הפוך: חבורה של דוגמניות חטובות שכלום לא קורה להן בבטן כשהן מתכופפות (מה, גם לי לא) ואפילו נראה שלכמה מהאלמנטים הפוטוגניים הנ"ל יהיה מה לתרום לעולם הריאליטי.

 

>>לעוד כתבות שאולי יעניינו אתכם:

מועדון לילה: אפשר להנמיך? כנראה שלא

ג'סטין ביבר בישראל: לא בהכרח מה שחשבתם

"להיות איתה עונה 2": ולהיות גם הסטריאוטיפים שלה

 

הפרק הראשון מתחיל בחלוקה לבנים ובנות ומתנהל כמו מעין מסיבת פיג'מות ארוכה בסוף בית ספר יסודי; הבנות, קצת רבות, קצת נהנות, חלק רוצות לעשות גבות ושפם חלק מחכות כבר שיבואו בנים לשחק איתן אמת או חובה. אצל הבנים - עובדים, בונים, מרכיבים, יוצרים "ברית שילדית", משווים שרירים ובעיקר - די משתעממים בלי בנות. אז מה פשר החלוקה לבנים ובנות, ורוד ותכלת? עד מתי ההפתעה שיש לנו בתחתונים תיחשב לקטגוריה המקטלגת הכי משמעותית בין אנשים? מבחינת מהות הרי הקבוצות הן שונות לחלוטין, משהו כזה: אלון ששון וטניטה הם קבוצה אחת (בולדוזרים), רז הכדורסלן ובר הבלונדינית הם קבוצה נוספת (יפים וקורסים חיש מהר), עדי ונתי הם קבוצה שלישית (ממורמרים) - ראיתם? ככה מקטלגים.

 

יאללה סובבו את הבקבוק
 

יאללה סובבו את הבקבוק(צילום מסך -)

פארק הירקון

הפעם ב"הישרדות" הצליחו לחמוק מהרבה מלכודות פוליטיקלי קורקט פמיניסטי במיומנות מפתיעה; החל בזה שכשהקבוצות נחשפות זו לזו אלו הם הגברים שהולכים לקראת הנשים, אם זה היה ההיפך סביר להניח שזה היה קצת מרגיש באופן בלתי נמנע כמו משלוח מנות אנושי; תהלוכת נשים בביקיני המוגשת לגברים רעבים פעורי עיניים - אז עשו בהישרדות הפוך.

 

בהמשך ישנה משימה בה מנעול קשור לאיזור החלציים של הנשים והגברים באים ופותחים אותו עם הפאלוס שלהם, אה סליחה, עם המפתח שלהם, ובכך מצילים אותן מהדחה אפשרית - היש מטאפורה יותר גסה לעולם הרווקות? אבל ב"הישרדות" כבר לא ילדים ומיד לאחר מכן גם הנשים משחררות את הגברים עם מפתח באיזור החלציים, well played הישרדות, well played. כל זה מצליח לטשטש קצת את עקבות עקבי הסטילטו איתם הגיעו הנשים לאי, כי בתכלס אין דבר שאומר יותר "הישרדות" מעקבי סטילטו וזה כל אישה תגיד לכם.

 

רגע, אמרתי למובילים לבוא מחר
 

רגע, אמרתי למובילים לבוא מחר(צילום מסך -)

ששון

אז מה יש לומר בינתיים חוץ מזה שבעזרת השם יבוא יום ובו סצינה של "עכשיו עליכם להכניס את הידיים לדלי מלא בחרא ותולעים" לא ייחשב כתוכן או יתאפשר ככזה, אבל עד לימות משיח אלו, הנה כמה רשמים ראשוניים:

 

*הדוברת של מירי רגב - חיבבתי, למרות תחילת המשפט. נראית בינתיים כמו הבחורה לעניין היחידה על האי.

 

*אה סליחה, גם טניטה נראית בחורה לעניין פשוט פלוס התוספת שהיא מפחידה אותי.


*אח של אורי ששון - תקראו לי שטחית, תקראו לי אוהבת לעשות ניים דרופינג, תקראו לי נדלקת מלראות מישהו נותן לעצמו סטירות, אבל חיבבתי את הבחור.

 

ששון. גרסה פחות זאבית של אחיו
 

ששון. גרסה פחות זאבית של אחיו(צילום מסך -)

רז

*רז, "אחי הצטמקתי?", ניסים כהן הכדורסלן - אמור היה להיות אחת הדמויות האהובות עליי בהישרדות אם לא בריאליטי בכלל. עם פנינים כמו - "מילה בהפוך זה יהלום", "אני לא נרקסיסט, אולי אתה חושב ככה בגלל הגוף שלי", "אתה גר בבאזל אני בירמיהו - סיימנו פה את הדיבור" ועוד, אבל שמועות אומרות שפרש? אבידה גדולה לזמן מסך אם כן.


*עדי - מתולתלת ושונאת נשים. אישה שאומרת על עצמה שהיא "לא סובלת בנות", מה אני אגיד לך.. שני דברים אני אגיד לך - 1. מיזוגניה נשית זה פאסה, 2. להכריז שאת שונאת נשים זה להכריז שאת שונאת חצי מהמין האנושי אז בהצלחה שיהיה לך.

 

 

"הצטמקתי?" המקבילה הגברית של "השמנתי?"(צילום מסך -)

רגעים לציטוט בשביל הסיפתח:

 

נתי למנגיסטו: "אתה מריח שהגשם מתקרב בראסטות?", חכה תראה איך הוא מיילל כשיש ירח מלא


עדי: "כולנו עושות עכשיו מיסטר בין", עדכנות זה שם המשחק

 

אלון ששון אחרי ששמע שמיכל גרושה + ילד: "בחורות כאלה יכולות לעשות מניפולציות", גרושות פלוס 2 זה בכלל סכנה

 

רז: "אותיות 'מילה' בסדר הפוך זה 'יהלום'", כן, אם אתה דיסלקט

 

נתי: "איפה לעזאזל המנחה? על מה הוא מקבל כסף?", עוד לא התחילה לו המשמרת חביבי

 

רז: "זה לא רק שאתה רעב, אתה רעב ואתה גם, עצבות", ההגדרה הכי מדויקת ששמעתי לדיאטה: אתה רעב ואתה גם, עצבות.