ג'ורג' תזהר: אמל קלוני יוצאת נגד דאע״ש

בדאע״ש הבחורים שעורפים ראשים בלחץ – אמל קלוני, אשתו של ג'ורג', הגיעה לאו"ם להכריז עליהם מלחמה

אז לא רק ביבי עשה את סיבוב הניצחון שלו בניו יורק - ראש הממשלה בא להתריע נגד האיסלם הרדיקלי, וניסה לגייס את העולם למלחמה והנה- יש לו גם שותפה מפתיעה: אמל קלוני, של ג'ורג' קלוני (לשעבר אלמודין), עורכת דין מובילה לזכויות אדם ממוצא לבנוני, התייצבה באו"ם בדרישה להעמיד את דאע''ש לדין.


אמל שנולדה בביירות למשפחה דרוזית וגדלה באנגליה, לקחה על עצמה לייצג את נדיה מורד, צעירה יאזידית מעירק- שעברה גיהנום כשדעאש כבש את הכפר שבו חיה עם משפחתה - אחיה נרצחו והיא ואחיותיה נלקחו כשבויות, נאנסו ונמכרו לשימושם של גברים. היא שרדה כדי להילחם את מלחמתם של היזידים ואמל קלוני החליטה ללכת איתה עד הסוף ולתבוע את דעא"ש בבית הדין הבינלאומי בהאג - אמל ניצלה את מושב הפתיחה החגיגי של עצרת האו"ם הגיעה עם מורד ותקפה את הארגון בנאום תוכחה חריף על חוסר האונים שלהם מול דעא"ש.

 

"אני מאמינה שנסתכל ונחשוב מה עשינו בפניו על רצח העם מה עשינו כדי ללחום בקבוצה הזאת שרוצה לשבור רוחות של דור של נערות", אמרה אמל, "האם נגיד שהיה קשה או לא נוח? או נגיד ששילבנו כוחות והבאנו פושעים לעמוד לדין?". בלי להעליב, עד אמל, ג'ורג' קלוני יצא בעיקר עם בלונדיניות שופעות שלא הצליחו למסד אותו - רק עורכת הדין הרצינית, הלוחמת לזכויות אזרח גרמה לו להתאהב בה ללא תקנה. עכשיו כשהיא הפכה לאויבת הארגון הכי מפחיד בעולם, אולי גם הוא צריך לתגבר את האבטחה.

 

 

לינקים

כתבות נוספות מתוך "ערב טוב עם גיא פינס":

>>דמעות ותקווה: זה הטקס הכי מרגש שמתקיים בהוליווד

>>הבת של חנן גולדבלט מנסה לסלוח לאבא

>>בן זוגה של כריסטינה בראון נמצא אשם במותה, אך לא יכנס לכלא