תגיד לי לא, רק עוד פעם אחת, צילום מסך -

האח הגדול: האם דן מתעלל בשני?

שני ממשיכה להתעלל בעצמה בעזרתו האדיבה של דן, אנדל נובח על העץ הלא נכון, כוכב שורפת מרק וכמעט שורפת את הבית בתגובה וגם - המסוק שלא היה. טור האח הגדול

שני ודן

הפרק נפתח בהדגמה של התאבדות מהי - המדגימה: שני, הסיטואציה: אמת או חובה, המהלך: שני צריכה לשאול את דן שאלה והולכת על משהו קל ופשוט: "אמת שאתה מאוהב בי שחבל על הזמן אבל פשוט מפחד מהעוצמה הנשית שלי"? התשובה של דן: לא. אבל שני לא תיסוג בלי וידוא הריגה: "מה, לא שמעתי", דן: "לא. אמרתי לא". יהי זכרה ברוך.

 

שני - כמה 'לא' את צריכה לשמוע? כמה לא את יכולה לשמוע? כמה רוע אפשר לבלוע? (סתם, נזכרתי בדג נחש) האם את צריכה כמויות גדולות של 'לא' קטנים, או שמא איזה 'לא' אחד ענק ומהדהד? נחזור לזה. בכל מקרה, שום לב שבור לא משתווה ללב השבור, לחתיכות כל כך קטנות שפשוט אי אפשר לראות אותן - של עדן, מאז שחזי הודח. אה הוא הודח? אה כן אני עצובה אני רק שניה מחליפה לג'קט שיותר מתאים לפריימים עצובים. כזכור חזי, אהוב ליבה של עדן, יצא מהבית ומה אני אגיד לכם, כשאני אומרת ביי לקופאית ב- AM-PM אני יותר עצובה, איפה ברק אדרי אחרי ההדחה של מייקל שילמד את עדן שיעור או שניים בלקונן על הדחה.

 

יש רק בן אדם אחד שפחות אכפת לו ממני אם עדן כן עצובה, לא עצובה - וזה אנדל. אנדל מתנהג כמו תל אביבי ותיק שקלט בזווית העין חנייה ועט על עדן בלי חולצה ובלי לחשוב פעמיים להציע לה חיבוק, עדן לעומת זאת מתנהגת כמו מישהי בבית קפה שהמלצרית הקרצייה שואלת אותה באמצע הביס אם "הכל טעים לכם", ומנפנפת את אנדל המסכן ביום חגו.

 

ככה מאז שחזי הודח
 

ככה מאז שחזי הודח(צילום מסך -)

כוכב

משימת ההפחדות


א. השעמום
ב. בואו נשתחרר מהקונספט המיושן שקורי עכביש, גולגולות וקברים זה מפחיד - מה מפחיד בזה? קסטיאל במועדון חשוך זה מפחיד, ראש ממשלה ששותה שמפניה ורודה זה מפחיד, קערת קורנפלקס בלי חלב זה מפחיד, שמפו על השיער ומים מתקררים במקלחת זה מפחיד, כוכב כשנשרף לה המרק זה מפחיד - קורי עכביש זה לא 'מפחיד', זה 'מלוכלך'. אוקיי?

 

אבל כוכב לא חושבת כמוני. כוכב רואה את מה שקורה בחוץ ומתחילה לעבוד על התקף חרדה, אח"כ נשמע שהיא סגרה את חלונות ביתה בבטון כי הסורגים לא מספיק הרגיעו אותה, שהיא לא מצחצחת שיניים לבד ושהנכדים שלה עושים עליה בייביסיטר ועם כל האופצייה המנצנצת כאן להסתלבט עליה, לא אעשה זאת, כי כוכב אם חושבים על זה, היא בעצם היחידה בבית האח שמדברת על עצמה בכנות ובפתיחות, היא אולי משוגעת (ואנחנו נראה בהמשך שזה לא אולי) אבל לפחות היא אותנטית ובבית האח הגדול זה מצרך נדיר.

 

רגע, לא הבנתי איך מרק נשרף בכלל
 

רגע, לא הבנתי איך מרק נשרף בכלל(fotolia)

דן ושני

אז כחלק ממשימת ההפחדות (איך קוראים למשימה הזאת? בטוח שלא 'משימת ההפחדות') הדיירים צריכים לשחזר (שוב) את הקליפ הממש מפחיד של מייקל ג'קסון, איזה מזל שהאח במקרה הכין מראש שני דיירים כהי עור לככב בקליפ ואיזה מזל שאלו בדיוק השניים שאמורים להשתדך עכשיו משום מה (שוב - מעולם לא נראה חוסר כימיה יותר גדול מאז המנטוס והקולה).

 

בעוד כל הדיירים עובדים על ריקוד הזומבים דן ואביחי מסתכלים מהצד על הסחורות שלהם - דן על שני: "איך היא רוצה להתברג, הכי צחוקים אם לא ניתן לה" (נסיך של טוב לב) אביחי על מעיין: "אין לה את זה אבל היא משתדלת" (כנ"ל). שני קולטת את קריוס ובקטוס שם בצד ומיד צועדת לתוך גוב האריות שלהם, מבקשת מדן להראות אם הוא עושה את זה יותר טוב, דן קם ומפגין שחצנות מהי, סליחה, את צעדי הריקוד ושני, שעושה רק טעויות אחרי טעויות אומרת לו: "זה לא טוב, זה סקסי מידי!" שני, גשי אליי לשיחה בבקשה אחרי השיעור.

 

לא אומרים לגבר שזורק אותך ויורד עלייך שהוא סקסי מידי, לא משנה מה, גם אם הייתה לך שרשרת אורגזמות עכשיו כי הוא עבר לידך, מהרגע שזרק אותך את יכולה להשתמש רק בסופרלטיבים - גרוע, מעפן, חי בסרט וכו', 'סקסי מידי' זה לא אחד מהם.

 

במקרה הכינותי מראש
 

במקרה הכינותי מראש(צילום מסך -)

לצערי הרב ההתעללות הכפולה (דן בשני ושני בשני) תימשך עוד ועוד בפרק; רגע האימה האמיתי של הפרק הוא לא העכבישים ולא הזומבים אלא הרגע בו חצי מהבית מרכל על שני בעודה יושבת שם לידם בארון (מה את עושה בארון?) וכך שני שומעת את כל הדברים הלא נעימים שדן חושב עלייה ואת דיירי הבית מסכימים איתו.


שני, כפי שלמדנו כבר בתחילת הפרק לא משחררת בלי וידוא הריגה אחד או שניים או חמישה וכך היא ודן יושבים על ספסל לוידוי הריגה ראשון - דן אומר לה שהוא רצה אותה אבל היא הבריחה אותו והוא "לא יודע למה", כי הוא רק כלי שקוף ונייטרלי בתוך האינטרקציה הזו. שני תשמע איך כמעט היו זוג אבל משהו מסתורי בה הרס הכל ובמקום להגיד לו "טוב טוב, שלום ולא להתראות" היא ממשיכה לוידוי הריגה מס' 5, המפעם בנסט, שם דן יסביר לה בדיוק למה הוא לא אוהב אותה: "אני שונא את הפרצוף שלך בבוקר, את איך שאת רוקדת, את איך שאת מתעוררת את איך שאת זזה" - היי, אם לוקחים את זה למעבדת פילים ומפתחים לזה נגטיב זה יוצא ממש רומנטי!

 

בקיצור - שני ממשיכה לבוא לקבל מכות ודן ממשיך לתת אותן בטענת "תראי מה את גורמת לי לעשות" כאשר היא לא מודה שהיא אכן דרמטית ומחפשת את הכאב הזה והוא לא מודה שהוא אכן קצת סאדיסט ולא בהכרח נמנע בכל מחיר מלגרום לה אותו. עדיין - יותר כימיה מעדן ואנדל.

 

די אלוקים שים לזה סוף
 

די אלוקים שים לזה סוף(צילום מסך -)

אנדל וחיים אנדל ומעיין

כוכב והתגובות הפרופורצינליות

 

א. תגובה פרופורציונלית 1 - המסוק שלא היה. שני מקבלת מסוק וכוכב פשוט מחליטה ששני זה ה'כוכב' החדש ומגיבה בקור רוח ונונשלנטיות הכוללים: רעידות, פרכוסים, זעקות אל השמיים והתעלפויות, ככה מתנהגת אישה ששרדה התחשמלות ומוות קליני? כנראה. אחר כך תדגים אוטוסוגסטיה במיטבה כשתבין שהיה כתוב על המסוק 'שני' ופשוט תחליט שהיו שני מסוקים. המוח האנושי זה דבר יפהפה.


ב. תגובה פרופורציונלית 2 - לכוכב נשרף המרק והיא מתגלגלת לתוך התקף זעם בו כל העולם ואחותו אשמים, איזה מין בן אדם עובר ליד סיר בלי לשפוך לתוכו עוד קצת מים ומעיז להמשיך לקרוא לעצמו בן אדם?? טירוף, צעקות, שמוליק מאוים עשרות פעמים על חייו, עם תנאים מחפירים כמו איסור להיכנס למטבח לעולמי עד והאיום האהוב עליה - אני עולה במדרגות!! (שמוליק, זכויות הגבר במשפחה: 1-700-700-897). הכי אהבתי שחלק מנאום הזעם שלה כולל את ה"אתה לא מכיר אותי!", כשהיא אומרת את זה לבעלה מזה עשרות שנים.

 

אתה יודע שאני משוגעת אתה לא מכיר אותי אני משוגעת, וכן הלאה
 

אתה יודע שאני משוגעת אתה לא מכיר אותי אני משוגעת, וכן הלאה(צילום מסך -)

כוכב וחיים

ומילה אחרונה לסיכום: שימי הדג המדבר, שחזור הקליפ של מייקל ג'קסון, תמיר הדייר הנבהל - תחסכו לנו בבקשה את העלאת הגירה הטלוויזיונית, בעולם בו יש צפייה ישירה לעשרות אלפי תכנים - אתם ממש לא עושים לצופה טובה, סבבה? סבבי.

 

רגעים לציטוט:

 

"ערב טוב ונא לכבות פלאפונים", האח הגדול עושה גם סטאנדאפ

 

אביחי למעיין: "אני רוקד כמו חשפן, את לא רוצה שאני אעשה לך את זה", נראה לי שהיא באמת לא רוצה חביבי

 

חיים: "בחיים כמו בכיתה, אין 100", לא נכון

 

חיים: "אין כמו להיות פליט", לא נכון ממש

 

חיים: "אני לא יודעים עליי כלום עד המקרה", לא יהיה כלום כי לא היה כלום

 

חיים: "אני אגיד לשמוליק, מה אתה לא גברי?" וואה וואה ככה תגיד לו?

 

מסוק עליו כתוב "שני אוהבים אותך", שמוליק לכוכב: "כתוב 'כוכב את מלכה'", מה שבטוח בטוח

 

כוכב לשני אחרי שלכלכה עליה: "את כועסת? אני פרגנתי לך" עם פרגונים כאלה מי צריך מסוק עם השם שלו

 

האח הגדול לתמיר: "פחדת כמו ילדה עם קוקיות", איזה פחדניות בנות הא? מזל שיש להן אחים גדולים

 

דן לשני: "יש כאן התנהגות בעייתית והיא לא שלי", חפש את המטמון