,

חמישים גוונים: צפו בהצצה לפארודיה הסקסית

בקרוב תוכלו לראות באוף ברודוויי גרסה של הספר המצליח "חמישים גוונים של אפור", אבל אל תצפו לסיפור אהבה מתקתק מלווה בשירים מרגשים. זוהי כמובן פארודיית סקס מטורפת שמכניסה המון הומור לספר וקורעת אותו לגזרים

מי שטרם הספיק להניח ידיו על רב המכר, המכונה גם פורנו לאמהות "50 גוונים של אפור", והתמזל מזלו לבקר בארה"ב יוכל אולי לצפות בגרסת המחזמר באוף ברודווי. אבל אל תצפו למתיקות מיוזעת, מתובלת בסקס ורומנטיקה, זוהי פארודיה משעשעת למדי על רב המכר, שתעסוק בסאדו מאזו, כפייתיות ובעיקר בלצחוק על המקור.

 

את הגרסה הזו יביים אלברט סמואלס והיא תעסוק במערכת היחסים הסבוכה אשר נרקמת בין אשה בגיל המעבר לבין הפטרון שלה במועדון הלילה.

 

המחזמר יכלול שירים כמו "אני מרגישה את החור הגדול שנפער בתוכי" ו"חבוט בי" או כל מיני גרסאות מצחיקות והומוריסטיות לעלילה המעט כבדה וסליזית של הספר הזה. המחזמר צפוי לעלות בימים הקרובים והוא רק ההתחלה כי גם הסרט צפוי להגיע בעתיד, ומדובר באחת ההפקות המסקרנות שיש כרגע בהוליווד. אי אל ג'יימס שכתבה את הספר הגיבה על המחזה ההומוריסטי ל-"Celebuzz": "זה רק מראה לי שאוהבים את הספר, אני שמחה שגרמתי לאנשים לצחוק".

 

והנה ההצצה למחזמר: