השייח' יוסוף אל קרדאווי מהאחים המוסלמים עם אסמאעיל הנייה , רויטרס

צבי יחזקאלי בטור מיוחד: כך מפספס המערב את הג'יהאד השקט

לאחר שדאעש "נעלמה מהמפה" ונותרה רק כאידיאולוגיה, האחים המוסלמים עברו לתוכנית ב' שרק נראית פחות מסוכנת: הפצה והטפה דרך המערכת הממסדית • לקראת "בזהות בדויה"

אחרי המגמות שהובילו אותנו ליצור את "אללה אסלאם" ואת "היג'רה", החלטנו לבחון מה קורה כיום באירופה – ואת התוצאה תראו החל מהערב (שלישי) על המסך, בסדרה "בזהות בדויה". 
 

לאחר ניצחון המעצמות על דאעש, או פירוקו מטריטוריה בעיראק וסוריה, ולאחר ההתמגנות האירופיות – יותר טכנולוגית, פחות מודיעינית – נגד טרור, עם יותר שוטרים ברחובות נגד פיגועי דריסה ויותר אבטחה בשדות תעופה, מגיע השלב הבא. בשלב הזה, אנחנו צריכים להסביר לעולם את מה שקורה מתחת לפני הקרקע – אסלאמיזציה, חינוך, אסלום של זרים, השתלטות על האוכלוסייה המוסלמית והפיכתה לדתית יותר. 

לטור הקודם: למה לאירופה לא היה סיכוי מול דאעש

האחים המוסלמים, כשהם חוזים בדמיונם את אירופה עשרות שנים קדימה, נוטעים כיום זרעים שהשלטון לא רק לא מזהה אותם אלא גם עוזר להם, מתוקף היותם "מתונים" ולא עוסקים בטרור. המטרה שלנו, בסדרה החדשה, היה להיכנס פנימה ולהראות לאירופה ולארה"ב מהי התמונה האמיתית.

בצרפת, שם חיים 10 מיליון מוסלמים, מתנהלת מדינה אסלאמית בתוך מדינה. בתי קפה לגברים, רחובות מופרדים, כסף שזורם לחמאס בעזה, והשתלטות על המסגדים

הרבה דוחות שיצאו מארגוני מודיעין, גם גופי מודיעין אזרחיים ישראלים, לממשלות באירופה, מתריעים כי האחים המוסלמים, בתשתית של דעווה, של הטפה, אסלום, חינוך, עבודה על כל תחומי החיים המוסלמים – משתלטים על האוכלוסיות המוסלמיות ומובילות אותן לקו ידוע וברור של רדיקליזציה. האחים המוסלמים הם אלה שכלואים ואסורים כרגע בסעודיה; הסעודים הבינו שהאחים המוסלמים שמפעילים את האסלאם הפוליטי, מכניסים פוליטיקה לדת, כמו שקורה בחמאס ובתנועה האסלאמית, בקטאר, בטורקיה. כעת הם שמייצאים את זה לאירופה – ואירופה בבעיה. 
 

השייח' יוסוף אל קרדאווי מהאחים המוסלמים עם אסמאעיל הנייה
 

השייח' יוסוף אל קרדאווי מהאחים המוסלמים עם אסמאעיל הנייה (רויטרס )

 

נחיתות טכנולוגית, עליונות מוסרית

כיום, מנגנוני הביטחון וגם החברה האירופית לא מבינים איזה כוח מופעל עליהם. הם נתלים בחופש הדת, אבל לא מבינים שהפרקטיקה הנוכחית של האסלאם נועדה לאסלם אותם עצמם ולהשתלט עליהם.

הזהות הבדויה שאימצנו, של השייח הירדני חאג' אבו חמזה שנכנס ומנסה לתרום לארגונים הללו, מגלה את המערכת העניפה, המתוחכמת והרצינית הכלכלית של האחים המוסלמים. התשתית הזו נחשפה פעם אחת, במשפט אחד, משפט "הולילנד", קרן הצדקה, שבמהלכו הוכנס אחיו של חאלד משעל לכלא. זה מה שהאירופים והאמריקאים לא קולטים, זה המסע של הזהות הבדויה. אנחנו הולכים לזהות מה תהיה תשתית הג'יהאד הבאה, והיא תשתית שקטה.

דוחות שיצאו מארגוני מודיעין - גם ישראלים - לממשלות באירופה, מתריעים כי האחים המוסלמים, בתשתית של הטפה, אסלום וחינוך, משתלטים על האוכלוסיות המוסלמיות ומובילות אותן לקו של רדיקליזציה

במסע שלנו, אנו מסתמכים על פסק הלכה שנאמר על ידי יוסוף אלקרדאווי, הסמכות הכי בכירה באחים המוסלמים, שאמר – 'אנחנו נכבוש את רומא והמערב ללא מלחמה, אלא בדעווה, בהטפה. יש להם עליונות טכנולוגית אך הם נפולים מוסרית, לנו יש נחיתות טכנולוגית אך עליונות מוסרית'. לכן, גלי הפליטים והמהגרים שבאים לאירופה לא רואים עצמם כנחותים, אלא ככאלה שבאו לתקן את האירופים. בארצות הברית, על אחת כמה וכמה, התופעה הזו מעניינת מאוד.

 משטרת פריז מול עשרות מהגרים במרכז קליטה
 

מהגרים מגיעים לפריז. באנו לתקן אתכם (רויטרס )

 

מדינה (אסלאמית) בתוך מדינה

כתוצאה מכך, הג'יהאד הבא שיקרה יהיה לא אלים – אלא אם ימנעו בכוח את הג'יהאד השקט. הג'יהאד השקט לאט לאט יקבע עובדות באירופה: עובדות של דמוגרפיה, קו דתי מיינסטרימי. לדוגמה הארגון המוסלמי הגדול ביותר בצרפת הוא האחים המוסלמים – הוא לא נבחר על ידי איש, אבל הוא מייצג את המוסלמים בעיני השלטונות, וכך עשרות מיליוני מוסלמים בעולם, שלא בחרו בשיטה הרדיקלית, מיוצגים בידי השיטה הרדיקלית.


במהלך הסדרה אנו יוצאים לצרפת, שם חיים 10 מיליון מוסלמים, ומראים איך מתנהלת שם מדינה אסלאמית בתוך מדינה. בתי קפה לגברים, רחובות מופרדים, כסף שזורם לחמאס בעזה, וכמובן השתלטות על המסגדים. לאחר מכן אנו נכנסים כפליטים מגבול טורקיה עם דרכון סורי לגרמניה, ורואים את חוסר היכולת של הגרמנים לעקוב אחרי תנועת הפליטים – בעיקר התנועה ההפצתית של הדעווה והתכנים הדתיים. כשאנחנו מגיעים לארה"ב, נראה מהו השילוב בין חלום אמריקני לחלום של ג'יהאד שקט.

"בזהות בדויה" הוא מסמך שכדאי לצפות בו ולו רק בגלל הזמן וההשקעה: שנתיים של תחקירים, כניסה לעומק, מצלמות נסתרות בכפתור ובמשקפיים, בשיתוף סוכני ביון ואנשי צללים – כל אלה ננקטו כדי להראות לנו את התנועה של הג'יהאד השקט שפונה מערבה, עם המסקנה של האסלאם הפוליטי, שאומר: נכשלנו במזרח התיכון? מצרים וסעודיה נגדנו? נקים את החליפות האסלאמית באירופה ובארצות הברית.