רוני חן, מנהל מחלקת יולדות בבילינסון ומשתתף בבייבי בום , חדשות עשר

מנהל מחלקת היולדות עזב את אשתו לטובת גבר - ושמר על המשפחה

ד"ר רוני חן, מכוכבי התוכנית "בייבי בום", חי חיים בורגניים רגילים - עד שהתגרש מאשתו ועבר לחיות עם גבר, שבעצמו היה בארון. איך זה נגמר בארוחות משפחתיות משותפות?

ארוחת צהריים משפחתית במושב בית נחמיה - מין משפחה שכזאת. שנים לא פשוטות חלפו עד שכל החבורה הזאת מצאה את עצמה סביב שולחן אחד.

ד"ר רוני חן הוא מנהל מחלקת יולדות בבית החולים בילינסון. שרון, דיילת באל על, הייתה פעם אשתו. נולדו להם שתי בנות, מיקה ואריאל. משפחה בורגנית, שנראית חיה באושר ועושר - עד שיום אחד הכול מתפוצץ. כל מה שהוסתר מתחת לשולחן. רוני חיכה ששרון תלד ואז הנחית עליה את הסוד הגדול.

רוני חן, מנהל מחלקת יולדות בבילינסון ומשתתף ב <u><a href=http://https://www.10.tv/babyboom target='_blank'>בייבי בום</a></u>
 

רוני חן. "הרגשתי שמשהו חסר לי" (חדשות עשר )

 

אחרי שהמשפחה שלה התנפצה ואחרי שהתמודדה עם הכאב, ניסתה שרון למצוא גם נחמה בתוך הסיפור הזה. שמחה על שלא נטש אותה למען אישה אחרת אלא למען גבר. ואולי משום כך, הם הסכימו למעין סידור שבו ימשיכו לגור יחד, לגדל את הבנות וכל אחד מהם יחיה את חייו - עד ששרון לא יכלה עוד.

שנתיים אחרי הגירושים משרון, הכיר רוני את דניאל, עורך דין מצליח. באותה תקופה גם הוא חי בסוד והיה נשוי לאישה ואב לשניים. בסופו של דבר ההיגיון ניצח, וניצחה האהבה לילדים ולילדות - וכולם החליטו לגור מסביב לחצר אחת, במושב אחד. כל אחד חי את חייו, אבל שומרים על המשפחתיות במפגשים שבועיים -כמובן עם אוכל, מסביב לשולחן.

לרוני אין גם רגע משעמם בעבודה, כמנהל מחלקת היולדות בבילינסון שבפתח תקווה הוא מתמודד עם לא מעט אתגרים, רץ מחדר לחדר, בין לידה רגילה לניתוח קיסרי - ותוך כדי כך, גם מככב ב"בייבי בום".