בייבי בום חוזרת, צילום מסך

"אנשים במצב קיצון": מה באמת קורה מאחורי הקלעים של בייבי בום?

רגע לפני שעולה העונה החדשה של בייבי בום ביום שני בערוץ עשר, יצאנו לבדוק איך עושים בייבי בום בעידן שבו כל אחד הופך לצלם בעצמו?

בעידן שבו הורים טריים מעלים תמונות של הרך הנולד מיד אחרי שיצא לאוויר העולם ומשתפים בסרטוני לידה, יש מי שלוקח את החוויה הזאת לאקסטרים. שישה שבועות, 24 שעות ביממה, 50 מצלמות ורגע אחד. בשבוע הבא, העונה החדשה של " בייבי בום" יוצאת לדרך. אז איך הגיחה לעולם סדרת הדוקו שמעניקה הצצה לאותו רגע משנה חיים ומי עומד מאחורי הקלעים?

התוכנית שנולדה בבריטניה לפני שמונה שנים וקיבלה במה ברשת בי-בי-סי, זכתה לגרסאות רבות מסביב לעולם. בשונה מתוכניות הריאליטי שבהן המשתתפים מודעים בכל רגע נתון לנוכחות ההפקה וצוותי הצילום, כאן המעקב אחר המשתתפים נעשה מרחוק רק דרך מצלמות המותקנות בחדרים, ובלי כל התערבות מצד צוות ההפקה אותם פוגשים המשתתפים רק לפני ואחרי הלידה.

תתפלאו לשמוע שלמרות הרגע המכונן בכל פרק שהוא הלידה עצמה, הכוונה היא בכלל להתמקד במערכות יחסים. אז אמנם הרשתות החברתיות הפכו את חדר הלידה למקום הרבה פחות אינטימי, אבל אין ספק שמחלקת היולדות היא עדיין המקום השמח והמרגש ביותר בבית החולים.

"בייבי בום" חוזרת בעונה חדשה, ביום שני ב ערוץ עשר.